Камушков

Камушков Олександр

Вік
34
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта

2001-2005 рр. – Гуманітарний університет "Запорізький інститут державного і муніципального управління", бакалаврат за спеціальністю "Міжнародна економіка".

2005-2007 рр. – Дніпропетровський національний університет. Отримав диплом спеціаліста та здобув кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності.

2011-2012 рр. – Центр післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, спеціальність "Управління навчальним закладом". Отримав диплом магістра. 

2007-2011 рр. – аспірантура  Класичного приватного університету без відриву від виробництва за спеціальністю "Економіка та управління національним господарством". Захистив дисертацію на тему "Розвиток галузі туризму в Україні" та отримав диплом кандидата наук. 

Досвід роботи

Працював на посадах начальника відділу маркетингу та заступника директора Приватного малого підприємства "ВітТ".

Співпрацюю з ТОВ "Туристична фірма "Синдбад" у якості фінансового директора. Працював у вищих навчальних закладах на посадах асистента, викладача, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри.

Брав участь у конкурсі Міністерства освіти і науки України на зайняття посади Генерального директора Директорату науки та дійшов до заключного етапу – співбесіди. Серед чисельної кількості конкурсатнів та багатьох випробувань був відібраний до трьох осіб, які проходили фінальну співбесіду за участі заступника Міністра освіти України.

Співпрацюю з Науково-виробничим бізнес-інкубатором Хортицької національної навчально-реабіалітаційної академії (м. Запоріжжя) у якості лектора, консультанта та експерта зі створення та реалізації бізнес-проектів.
 

Посилання на повне резюме кандидата. 

Екологія
Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета 

"Майстерня успіху"

Створення спільноти, в якій громадяни зможуть співпрацювати задля досягнення визначеного результату на основі проектного менеджменту, що допоможе Україні стати передовою країною.

Цілі:

  • розвиток Запорізької області та України та як наслідок, покращення добробуту населення
  • соціальна активність населення;
  • використання наукового потенціалу країни;
  • створення ефективного освітнього простору;
  • розвиток малого та середнього бізнесу;
  • покращення екологічної ситуації.

Є декілька напрямів, на які мають бути направлені проекти:

Високотехнологічні проекти. Запоріжжя має багату історію зі створення високотехнологічних товарів. Я хочу запропонувати проект, діяльність якого буде націлена на створення невеликого електротрактору  з можливістю використання не тільки у сільських територіях, а також у містах у якості прибиральної техніки тощо.

Соціально-побутові проекти. Побудова крематорію. Це надасть можливість створити нові робочі місця, вирішити проблему з кладовищами, біологічними матеріалами тощо.

Екологічні проекти. Проекти направлені на вирішення проблем зі сміттям. Це мають бути проекти з побудови сміттєпереробних комплексів для вирішення проблем з утилізацією сміття (звалищ); створення програм з вторинного використання тари – пляшки з молока, соку, пива, води тощо. Наприклад, європейські країни зобов’язують виробників створювати умови для повернення їх тари та вторинного використання – автомати біля супермаркетів, в які громадяни здають тару та отримують чек-знижки на покупку того ж товару у супермаркеті (ціна зменшується на ціну тари).

Соціальні проекти. Пропаганда у вигляді відеороликів, реклами на біг-бордах тощо про здоровий образ життя, виконання правил дорожнього руху – насамперед додержання швидкості руху, сортування сміття тощо.

Кожний громадянин має свій досвід та бачення першочергових проблем, які мають бути вирішені. Тому платформа "Майстерня успіху" буде надавати можливість з пошуку однодумців для вирішення виявлених проблем за допомогою науки та проектного менеджменту.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

               

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:39

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада