Карбашевський Валерій

Карбашевський Валерій

Вік
51
Чернівецька
Чернівці
Біографія

Здобував освіту в Україні. Мав хороші пропозиції та можливості проживати та працювати за межами України, але на рідній землі завжди краще.

Змалку захоплювався радіоелектронікою.

Перший свій комп’ютер зібрав ще у 1989 році.

Виховав двох синів. Привчаючи дітей до електроніки, комп’ютерної техніки, молодший син став програмістом і навчається далі по спеціальності, старший син став оператором і майже 4 роки захищав Україну на сході від загарбників.

2006 – 2010 роки  був депутатом в органі місцевого самоврядування.

На даний час займаюсь громадською діяльністю.

ІТ
Ідея змін

Опис

В багатьох населених пунктах України є спільні болючі питання. Це все можна зробити на одному (двох) інтернет ресурсах, що б все було доступно та швидко.

Ми не можемо взяти та вирішити одним разом всі питання але можемо почати з малого.

Наша мета створити електронні ресурси які зможуть вирішити ряд питань, а саме:

  1. Електронний ресурс “прозорий бюджет”, з інтерактивною картою, інфографікою, детальною інформацією.
  2. Електронний ресурс “Черги” де можна буде подати заявку ,зареєструватись та відслідковувати черговість квартирного обліку або чергу до садочку та прийняття рішення тощо.
  3. Електронний ресурс “Щоденник учня” який дозволить дізнатись про оцінки дитини, домашні завдання, успішність, був чи ні присутній під час навчання, який матеріал був пройдений, додаткова інформація, оголошення, тощо…
  4. Відокремлений або поліпшений діючий електронний ресурс для збільшення адміністративних послуг онлайн.

Ці, та інші ресурси, надали б змогу міністерствам різного напрямку узагальнювати інформацію, приймати більш виважені рішення, прогнозувати та розробляти програми для майбутньої роботи.

В деяких з цих питань вже є досвід, наприклад, м. Чернівці, Чернівецька обл., нами було впроваджено портал для відображення бюджету міста, надходження та видатки, переглянути можна за адресою cv.ofd.in.ua.

Знаю, завдяки реалізації цих електронних систем у людей збільшиться довіра до місцевого самоврядування, та дасть поштовх до нових можливостей.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:35

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:35

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:21

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада