Катрич Інна

Катрич Інна

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

27.03.1990 р. – народилася в с. Піщане Решетилівського району Полтавської області. Дитинство і юність пройшли в невеликому мальовничому селі Бутівці (Полтавська область). В 2007 році закінчила Новоавраміську гімназію, отримавши атестат з відзнакою.

Освіта: 
01.09.2007 – травень 2012 рр. – Київський національний університет технологій та дизайну, факультет хімічних технологій, спеціальність – Технологія фармацевтичних препаратів. Отримала диплом спеціаліста з відзнакою.

Досвід роботи:
1) жовтень 2010 – грудень 2010 рр. – фасувальник-пакувальник, корпорація "Артеріум";
2) червень 2012 – серпень 2012 рр. – технік-технолог, фармацевтична фірма "Дарниця";
3) вересень 2012 – по сьогоднішній день – інженер з якості відділу розвитку ТОВ "НІКО".

Обов’язки:
- за час роботи на займаній вакансії мною були встановлені тісні контакти з експертами та вченими секретарями ДЕЦ МОЗ України, оскільки моїм безпосереднім обов'язком було супроводження процедури реєстрації/перереєстрації/внесення змін до РМ на ЛЗ на всіх етапах;
- систематизація процедур реєстрації, перереєстрації, внесення змін;
- підготовка планів та звітів роботи відділу для керівництва;
- контроль своєчасного подання заяв, реєстраційних досьє, відповідей на зауваження виконавцями;
- підготовка і вичитка готових відповідей на зауваження, інструкцій, реєстраційних матеріалів;
- подача заяв, реєстраційних досьє та ведення процедури внесення змін до РМ;
- комунікація з такими установами, як Міністерство охорони здоров'я України, Державний експертний центр, Державна служба України з лікарських засобів, ДУО «Політехмед», Державна служба України з контролю за наркотиками, ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції», лабораторія фармацевтичного аналізу», Державна лабораторія з контролю якості лікарських засобів та ін. з метою вирішення питань щодо реєстрації/перереєстрації/внесення змін до реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, а також вироби медичного призначення; отримання дозволів на ввіз діючих речовин і т.д. 

З травня 2015 року по сьогоднішній день перебуваю у декретній відпустці.

Соціальний захист
Освіта
Ідея змін

СТВОРЕННЯ ОНЛАЙН-ШКОЛИ НАВЧАННЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ

Під час проходження навчання батьки отримуватимуть якісну та актуальну інформацію, рекомендації та завдання стосовно корекції аутизму від ключових у цьому питанні спеціалістів, а саме – корекційний педагог, нутриціолог, логопед, психолог по роботі з батьками.

Формат навчання – відео-уроки. Також всі учасники навчального процесу додаватимуться в чат підтримки, де зможуть спілкуватись з однодумцями, ділитися своїм досвідом та переживаннями. Після проходження всіх уроків передбачається проведення прямих ефірів зі спеціалістами, де ті відповідатимуть на запитання батьків, розбиратимуть конкретні ситуації та аналізуватимуть проведену батьками роботу.

По завершенню навчання в Онлайн-школі батьки-випускники переходять в Клуб підтримки. Роль Клубу підтримки – раз в місяць проведення прямих ефірів, на яких надаватиметься нова цікава та актуальна інформація стосовно аутизму, батьки регулярно матимуть зворотній зв'язок та можливість задати нагальне питання професіоналу. Клуб підтримки матиме свій чат.

У перспективі – створення Фонду допомоги сім’ям, де зростають діти з аутизмом.

Ціль:
Забезпечити доступ до якісної інформації та до можливості спілкування з професіональними спеціалістами батьків дітей з аутизмом, що мешкають у невеликих та віддалених населених пунктах, а також батьків, що не мають фінансової змоги забезпечити корекційну роботу своїм дітям у спеціалізованих закладах.

Я виросла в невеличкому селі, тому не зі слухів знаю, як виглядає ситуація з наявністю спеціалістів у віддалених регіонах нашої держави. Зовсім інше питання – доступ до мережі Інтернет. Саме завдяки створенню Онлайн-школи можна забезпечити поширення якісної інформації, формування азів корекційної роботи, надання підтримки батькам дітей-аутистів у будь-якому куточку України і навіть світу.

Богуславська Олена Анатоліївна

вт, 05/08/2018 - 22:00

Інно, ми з тобою! Дуже крута ідея!

Радіонова Ірина Михайлівна

ср, 05/09/2018 - 09:06

Інно,віримо ,в тебе все вийде!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада