Фотографія

Казадаєв Олександр

Вік
39
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта

Повна середня.

Професійна діяльність

1995 - 1998 рр. - приватний підприємець;

1998-2012 рр. - бармен ресторану;

2012-2018 рр. - водій виконавчого директора.

Економіка
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Мета проекту: забезпечення єдиної ціни на овочі цілий  рік шляхом встановлення тепличних ділянок ( комплексів, які будуть розміщувати від 5-ти "розумних" теплиць, які будуть забезпечувати себе теплом, водою та електрикою самостійно).

Пропоную побудувати поруч з містом, у кожному районі міста, два - три і більше тепличних комплекси.

Усі комплекси потребують надання ділянок землі поблизу міста, щоб їх могли обслуговувати місцеві жителі. Спорудження комплексів надасть людям, які зможуть потягнути цей проект, заробіток.

Основне: той, хто будує ці комплекси, буде отримувати постійний дохід, незалежно від того, хто їх обслуговує. Держава отримує контроль над ціною цілий рік. Чим і повинен займатися антимонопольний комітет з метою підняття економіки та розвитку країни. 

Чого бажає кожен громадянин України? 
Можливість заробляти більше. Не сто гривень, а більше! Так дайте їм цю можливість, як дали у свій час акули бізнесу. Проект закінчиться. Що далі робити решті, якщо багато ідей, а реалізувати їх немає можливості? І в цьому мене підтримає кожен кандидат у лідери. Проекти повинні проходити на постійній основі за підтримки держструктур. Всі повинні покращувати економічній стан країни і при цьому заробляти кошти як для держави, так і для себе.


Термін реалізаціі даного проекту — від 2-х до 4-х місяців.

Усе буде залежати від: надання документів, закупівлі будівельних матеріалів та їх встановлення, а також надання цього проекту на таких умовах, на яких погодяться інвестори.

Вимагаю від Державної влади:

  • проголосувати за цей проект як СОЦІАЛЬНИЙ, який надасть можливість кожному грамадянину України не тільки споживати вітаміни, а і купувати їх за дуже низькими цінами (особливо взимку), що є дуже актуальним для сьогодення;
  • надання необхідних документів та виділення ділянок, на які погодились обидві сторони;
  • залучення інвесторів, які допомогатимуть у будівництві цих комплексів та зможуть отримувати відсоток від продажу овочів.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:45

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада