Казарін Ростислав

Казарін Ростислав

Вік
26
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов Деснянського району міста Києва;
Середня школа № 204 (закінчив з відзнакою);
Київське вище професійне училище водного транспорту. Спеціальність: оператор ПК.

Досвід роботи:    

Комітет сприяння інвалідів, ветеранів поліції та АТО при Міністерстві внутрішніх справ України. Посада: Заступник начальника служби безпеки.

Спорт
Регіональні програми
Ідея змін

«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ!»

Комплексне здоров’я молодого підростаючого покоління та суспільства загалом стає пріоритетним напрямком розвитку системи сучасної нації.

Більшість спортивних майданчиків, якими облаштовані житлові будинки районів міста Києва, на жаль, не відповідають сучасним вимогам суспільства, а іноді знаходяться в аварійному стані. Тому проблема облаштування таких майданчиків є пріоритетною задля підтримання у жителів міста, зокрема молоді здорового способу життя, створення досконалої спортивної інфраструктури.

Місце реалізації: Святошинський та Солом’янський райони міста Києва.

Обґрунтування бенефіціарів проекту: Для жителів району, молодого підростаючого покоління та дітей, а також всіх небайдужих до здорового способу життя.

Проблема: Актуальність проблеми обумовлена необхідністю проведення ремонту спортивних майданчиків та спортивних залів районів, створення нових, що передбачає створення сприятливих умов для фізичного розвитку підростаючого покоління.

Недосконалість спортивних майданчиків та спортивних залів призводить до скорочення кількості осіб різних вікових груп, які займаються фізичною культурою і спортом; обмеження фінансування, що в свою чергу може призвести до занепаду матеріально-технічної бази та суттєво вплинути на рівень інтелектуального, культурного, фізичного розвитку міста, зниження спортивного рівня підготовки підростаючого покоління.

Мета: Реставрація спортивних майданчиків, спортзалів, з метою підтримання зорового способу життя та збереження фізичного здоров’я осіб різних вікових категорій, зокрема молодого підростаючого покоління. 

Реалізація проекту дозволить: 

  • активізувати спортивно-патріотичну та спортивно-оздоровчу роботу районів та всіх небайдужих жителів до здорового способу життя; 
  • оздоровити жителів районів, дітей та підростаюче покоління, залучаючи їх до активних занять фізичною культурою та спортом; 
  • створити оптимальні умови для занять спортом з метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я усіх жителів районів та всіх небайдужих до здорового способу життя.

Вжиті заходи по ремонту та створенню спортивних  майданчиків та спортзалів мають стати початком покращення спортивної інфраструктури, надати імпульс популяризації в місті фізичної культури та спорту. Отже, втілення в життя даного проекту дозволить досягти у середньостроковій перспективі соціальних ефектів, пов’язаних зі створенням комфортного середовища для занять спортом, як молодого підростаючого покоління, так й інших зацікавлених категорій населення. 

Основним механізмом створення комфортного середовища для занять спортом є інноваційне оновлення та зміцнення спортивних майданчиків та спортивних залів.

План заходів з реалізації проекту: 

  1. Розробка проекту спортивних майданчиків та спортивних залів.
  2. Консультативні роботи з фірмою-підрядником.
  3. Демонтаж старих, реставрація і будування нових майданчиків та спортивних залів району.
  4. Встановлення нових огорож, нового обладнання та облаштування майданчиків.
  5. Урочисте відкриття спортивних майданчиків та спортивних залів.

Орієнтована вартість складає 8 000 000,00 грн.

Терміни реалізації: Розраховано на один рік та має подальше продовження.

p>

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:23

Почему здесь не сказано, что строительство спортплощадок должно оплачиваться средствами госбюджета ? Таких спонсоров не существует.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:38

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:20

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:58

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Вишневський Денис Олександрович

пн, 05/28/2018 - 15:27

Доброго дня. Я не зовсім згоден, що немає площадок для тренувань. Вони є. Я гадаю, що є більш вагома проблема, а саме, щоб на цих площадках займались мешканці.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада