Хломко Сергій

Хломко Сергій

Вік
39
Київська
Київ
Біографія

Досвід

Створення та керування комерційними структурами в тому числі з іноземними інвестиціями. Вивчення та впровадження технологій ІТ-сфери (ЦОДів, Систем автоматизації та керування), засобів захисту, енерго- збереження та енергоефективності. Підготовка та розроблення методик вивчення великих масивів інформації. Досвід маркетингових досліджень. Керування роботою колективів до 40 осіб.

Освіта 

  • В 2017 р. перший рік навчання, аспірантура в Національному технічному Університеті «ХПІ» (м. Харків). Спеціальність: електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

  • Тема дисертації: Система метереологічного забезпечення та моніторингу умов навколишнього середовища, за технологією «Smar Grid», в керуванні єдиною енергетичною системою;

  • В 2008-2012 році поступив в Національний технічний Університет «ХПІ», заочної форми навчання за спеціальністтю «Електричні системи та мережи», кваліфікація інженер – електрик, диплом спеціаліста;

  • В 1996-2001 роках навчався в Київському економічному інституті менеджменту «ЕКОМЕН», денна форма навчання за спеціальністтю менеджмент ЗЕД, кваліфікація менеджер – економіст, диплом спеціаліста.

Посилання на повний текст резюме.

Державне управління
Ідея змін

Мета

Программа, щодо впровадження обов’язкової системи оцінювання та контролю ключових посадових осіб. Адміністративна реформа з управління людським ресурсом.

Контроль та оновлення керуючого людського ресурсу (Кабмін, Міністерства та ін.), його прихованих мотивів за допомогою системної (регулярної) перевірки на поліграфі та оцінки результатів роботи за зовнішними показниками.

Залучення досвіду компаній, що вже сьогодні використовують таки технічні засоби для оцінки ефективності та дієздатності керінників різних ланок (в рамках своєї компанії). 

Розробка моделей або залучення фахівців зі стажем, внесення змін до правил перевірки та посадових інструкцій, створення системи маштабування досвіду та його впровадження.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада