Хмара

Хмара Марина

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

Досвід роботи

Березень 2015 – теперішній час  - доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин, Київський Національний університет імені Тараса Шевченка.

Лютий 2011 – березень 2015 рр. - старший науковий співробітник, Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин.

Освіта   

Травень 2014 – теперішній час - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин. Спеціальність “Світове господарство і міжнародні економічні відносини”. Докторантура (заочна форма навчання).

Жовтень 2007 - червень 2010 рр. - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин. Спеціальність “ Світове господарство і Міжнародні економічні відносини”. Аспірантура (заочна форма навчання).

Вересень 2005 - лютий 2007 рр. - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин. Спеціальність “Міжнародні економічні відносини”. Спеціалізація: економіка європейської інтеграції”. Магістратура.

Вересень 2001 - червень 2005 рр. - Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин. Спеціальність “Міжнародні економічні відносини”. Бакалаврат.

Посилання на повне резюме.
 

Освіта
Ідея змін

Кластеризація освітнього процесу України

Освітній кластер – це сукупність взаємопов'язаних установ професійної освіти, об'єднаних за галузевою ознакою і партнерськими відносинами із підприємствами галузі.

Завдання: з'єднання роботодавця та освітніх установ за допомогою комплексу програм науково-освітнього кластера. У рамках освітнього кластера можуть бути створені: система освітніх шкіл та система всіх рівнів професійного навчання, яка включає після вузівську та додаткову підготовку.

До завдань, що стоять перед кластером, крім розвитку самої системи освіти, додається також необхідність зміцнення зв'язків системи професійного навчання з ринком праці.

Прикладами успішного функціонування за кордоном подібних структур слугує шведський освітній кластер, створений на базі університету Упсала і кластер "Research Triangle" у штаті Північна Кароліна (США).

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:06

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 16:52

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада