Ходаківський

Ходаківський Андрій

Вік
27
Тернопільська
Теребовля
Біографія

Досвід роботи

2014 - 2017 рр. - Теребовлянський відділ поліції ГУНП в Тернопільській області - оперуповноважений карного розшуку;

2017 - теп. час - Теребовлянський відділ поліції ГУНП в Тернопільській області - начальник сектору інформаційної підтримки.

Освіта

2008 - 2010 рр. - Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму. Ступінь: молодший спеціаліст. Спеціальність: агент з організації туризму, екскурсовод.

2011 - 2014 рр. - Львівський державний університет внутрішніх справ. Ступінь: бакалавр. Спеціальність: правоохоронна діяльність.

2015 - 2017 рр. - Львівський державний університет внутрішніх справ. Ступінь: магістр права. Спеціальність: право.

Військова служба

2010 - 2011 рр. -  військова частина: м. Київ Головне управління розвідки в/ч  А 1225.

Додаткові відомості  

- Німецька мова – рівень володіння А1.

- ПК – досвідчений користувач (повний пакет програм MS Office, навігація в Internet, довідково-інформаційні програми).


 

Освіта
Ідея змін

Мета проекту: облаштувати сучасний мультифункціональний майданчик, який забезпечить необхідні умови для організації навчання, розвитку та виховання, занять на  відкритому повітрі, організації довкілля шляхом створення комфортного середовища для розвитку молоді.

Цілі проекту:

  • установити асфальтне покриття;
  • придбати та змонтувати обладнання та матеріали для облаштування відпочинкових зон молоді;
  • здійснити благоустрій та озеленення території;
  • проводити різноманітні освітні заходи щодо пошуку творчих ініціатив молоді.

Я пропоную: на відведеній території створити майданчик з асфальтним покриттям та розміщеними зеленими насадженнями в межах проекту передбачено розміщення зон відпочинку та дозвілля молоді, благоустрій території, а також встановлення обладнання для надання можливості інтернет доступу. 

Очікувані результати від реалізації проекту:

  • залучення молоді до суспільного життя громади та надання можливостей їх самореалізації та самовдосконалення;
  • створення необхідної інфраструктури молодіжної політики, у тому числі здійснення її організаційного та фінансового забезпечення;
  • організація відпочинку та дозвілля молоді у вільний час;
  • сприяння виявленню і формуванню творчих і організаторських здібностей молоді.

Головною особливістю проекту є створення затишної, комфортної та цікавої атмосфери для молоді, яка у свій вільний час проводитиме майстер-класи, уроки із різних сфер діяльності, організований простір з wi-fi зоною, а також розміщені зручні меблі, для організації дозвілля молоді, адже для того щоб урізноманітнити буденне та однотипне життя теперішньої молоді, яка протягом цілих днів погружається у віртуальний світ і у якої на даний час відсутнє живе спілкування, що призводить до замкнення особистості.

Реалізація такого проекту надасть змогу молоді змістовно і цікаво проводити час, спрямувати свою діяльність на корисне і цікаве обговорення своїх захоплень, розкриття вмінь та навичок в рамках проведення різноманітних інтелектуально–логічних ігор, гурткових занять, квестів, презентацій власних ідей та ініціатив.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Якимчук Тарас Віталійович

чт, 05/10/2018 - 22:57

Повністю згоден ,дуже хороша ідея.Не погано було б ,якби не тільки у м.Теребовля ,а й у селах району створювались спортивні майданчики.Футбольні поля зі штучним покриттям,ми всі розуміємо ,що для цього потрібні не малі гроші,але що року ДЮСШ з футболу та волейболу беруть золото у Тернопільській області і не погано виступають на Всеукраїнських змаганнях.

Ліщинська Тетяна Богданівна

сб, 05/12/2018 - 18:23

Я впевнена що така людина як Андрій Володимирович багато чим зможе нас здивувати і порадувати.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:55

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:19

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада