отрньакрн

Холодний Сергій

Вік
28
Харківська
Циркуни
Біографія

Освіта: 

Харківський національний університет радіоелектроніки - Біомедична інженерія.

Досвід роботи: 

Інженер QA - Листопад 2017 - теперішній час - IdeaSoft

Інженер з технічного контролю якості  - Травень 2016 р. - листопад 2017 р -Група LOT

Технічна підтримка - Серпень 2015 р. - травень 2016 р - Айбокс, ТОВ

Технічна підтримка, інженер з технічного забезпечення якості - Серпень 2008 р. - грудень 2014 р - ДП АО НИИРИ Радмир.

Читайте повне резюме Лідера.

Спорт
Регіональні програми
Ідея змін

Я житель села Циркуни, Харківської області, Харківського району. Хочу стати учасником програми, бо в мене немає підтримки та грошей для розвитку спорту в своєму селі.

Наше село має багатий бюджет, ми розташовані близько до міста. Ми маємо підприємства та багато іншого бізнесу на території села. Ми маємо футбольну команду ФК «ШТУРМ» Циркуни, якою я займаюся як організатор, та де як гравець граю в команді.

Мене завжди турбувало майбутнє наших дітей, що вони будуть робити у свій вільний час? Сидіти за комп’ютером або ще гірше вживати алкоголь та наркотики. Тому, я займаюсь командою вже 8 років, грає багато молоді.

Найголовніше, я вважаю, потрібно зацікавити молодь та направити їх енергію у здорове русло.

Тепер хочу звернути увагу на ті проблеми, які ми маємо.

Сільська рада нас фінансує, але цих грошей не вистачає, вистачає лише на те, щоб провести чемпіонат, та вирішити організаційні питання.

Стадіон знаходиться в жахливому стані, йому потрібна реконструкція. В зимній період часу ніде проводити тренування, бо шкільний спортзал замалий. Хотілося б, аби проект допоміг втілити  ідеї у життя.

Хочу щоб, в моєму селі зробили реконструкцію стадіону та збудували ангар або критий стадіон для тренування взимку.

Це дуже дорогі проекти, але у разі їх виконання це дасть змогу проводити тренування взимку та грати влітку на нормальному стадіоні, де є нормальний газон, трибуни для глядачів та роздягальня, а не ями та бугри, на яких люди ламають ноги та отримують серйозні травми.

Дуже хочу створити футбольну академію, запросити тренерів. Зараз, на жаль, це неможливо, бо, як завжди, у сільській раді нема грошей — та і не буде їх.

Зараз ми своїми силами та коштами почали будувати роздягальну, просимо гроші у місцевих депутатів та бізнесменів, вони виділяють кошти, але дуже маленькі, тому будівництво роздягальні зупинилося.

Якщо збудувати нормальний комплекс, за всіма стандартами, стадіон можно здавати в аренду для проведення чемпіонату України та залучити додаткові кошти до бюджету сільськоі ради та інфраструктури села.

Я дуже хочу, щоб спорт в нашому селі розвивався.

Читайте повну програмну мету Лідера.

dyktku

 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:28

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада