а

Кириченко Микола

Вік
38
Полтавська
Полтава
Біографія

У 2003 році закінчив ПНТУ ім. Юрія Кондратюка за спеціальностю "Електропривід і автоматизація промислового устаткування". Зараз працюю заступником директора на приватному підприємстві "ЕЛЕВАТОРГАЗБУД".

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета:

  1. Створення найпривабливішої моделі економіки, яка буде побудована на цілковитій свободі бізнесу. Для цього скасувати всі існуючі податки і замінити їх на диференційований податок із обороту.
  2. Створення цільового стабілізаційного фонду, який формується при відрахуванні податків автоматично, частина коштів якого виплачуються кожному українцю на спеціальну картку. Такі кошти можуть бути витрачені у будь-яких українських установах і лише в них.
  3. Створення орбіти підприємств на базі молодих фахівців за рахунок частини коштів такого фонду, які будуть додатково наповнювати вищевказаний фонд, тим самим підвищуючи  матеріальне становище кожного українця.
  4. Спрощення і зниження відрахувань із заробітної платні. Введення трьох рівнів податків 8%, 13% і 21%. Скасування всіх інших відрахувань. Ці податки розподіляться у пропорції 61,8% на 38,2%. Перша частина зараховується на особистий (т.з. пенсійний рахунок у новому громадянському банку, який законодавчо не може бути приватизований), а друга частина на час перехідного періоду буде використовуватися для забезпечення виплат солідарних пенсій.
  5. Залишати значну частину коштів 61,8% від надходжень до місцевих бюджетів на місцях. 38,2% спрямовуються на забезпечення загальнонаціональних програм.
  6. Створення платформи самостійних цільових напрямків сплати податків громадянами. Установлений розмір відсотку підприємці і прості громадяни зможуть самостійно направляти на обрані напрямки.
  7. Створення двох типів армій: 1) професійна; 2) місцеві загони самооборони. Дозволити всім громадянам, які бажають, мати в своєму арсеналі автоматичну зброю (українського виробництва). Але за умови, що професійна комісія визнала громадянина спроможним мати таку зброю, і за умови вступу до місцевих загонів із проходженням періодичних навчань.
  8. Запровадження фрактального устрою керування країною, через проведення змін у Конституцію.
  9. Запровадження проекту «Квітуча Україна»: https://www.facebook.com/groups/705549632860062/

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:18

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:47

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада