Фото Клепач

Клепач Людмила

Вік
34
Черкаська
Умань
Біографія

За освітою я бухгалтер, але мрію про те, щоб кожна дитина, жінка та чоловік в нашій країні були здоровими, морально сильними та красивими людьми!

Адже саме ці якості сприяють формуванню здоровому українському суспільству! Я дуже люблю свою країну, і хочу щоб у нас, в українців, було щасливе майбутнє.

В душі я відчуваю себе лідером, та розумію, що часточкою своєї віри та працьовитістю зможу змінити бодай щось в нашій країні на краще!

Освіта

2001 р.   Дніпропетровське обласне училище фізичної культури ДОУФК, кваліфікаційний розряд «Майстер спорту по академічному веслуванню».
2003-2008 р. – Європейський університет фінансів, інформаційних технологій, менеджменту та бізнесу за спеціальністю «Облік і аудит».
2014 р.
– фітнес клуб «Fitcurves», спеціаліст Школи управління вагою.
2015 р. 
Центр корекції ваги та розвитку особистості, спеціаліст правильного харчування.
2017 р. – Перша академія фітнесу, фітнес інструктор, дієтолог.

Досвід роботи

2008 – 2009 рр. – економіст, Рітейлінгова компанія «Евротек».
2009 – 2011 рр. – бухгалтер, менеджер, співдружність «Правильна реклама».
2013 – 2014 рр. – кредитний експерт, «Сіті Віджет і компанія».
2014 – 2018 рр. – бухгалтер, ФОП Клепач В.М. 
2018 р. – дотепер – бухгалтер, «Епіцентр К», м. Умань.

В 2014 році працювала у фітнес-клубі для жінок «Fitcurves» фітнес тренером, спеціаліст Школи управління вагою.
З 2008 по 2013 рр. була членом міжнародної організації «Академія людини» та брала активну участь в організації дитячих оздоровчих, духовних та культурних заходів.
З 2014 р. організовую власні заходи для людей, які мають собі за ціль здоровий спосіб життя. 
З 2018 року розробляю власний інтернет проект – «Здорова людина – щаслива родина – успішна країна!»

Медицина
Освіта
Державне управління
Ідея змін

Цілі та завдання 

1. Забезпечення здорового харчування школярів з метою збереження і зміцнення їхнього здоров'я, профілактика захворювань. Розвиток культури харчування, особливо раціонального і збалансованого: збільшення асортименту страв, корисних для здоров’я школярів, вітамінізацію третіх страв, поставку якісних продуктів, контроль за якістю харчування учнів, підвищення впливу батьків на дітей про важливість здорового харчування вдома і в школі.

2. Вивчення функцій харчування і формування певних знань про організацію раціонального харчування учнів:

  • адекватна енергетична цінність раціону, відповідно до енерговитрат дитини.
  • збалансованість раціону по всьому замінним і незамінним харчовим факторам.
  • максимальна різноманітність раціону, що є основною умовою забезпечення його збалансованості, оптимальний режим харчування. 
  • адекватна технологічна і кулінарна обробка продуктів і страв, що забезпечує їх високі смакові властивості і збереження вихідної харчової цінності.
  • облік індивідуальних особливостей дітей (хронічні патології).
  • забезпечення безпеки харчування, включаючи дотримання всіх санітарних вимог до стану харчоблоку, яке поставляється продуктам харчування, їх транспортування, зберігання, приготування і роздачі страв.

3. Вдосконалювати систему нормативно-правового регулювання організації харчування школярів в Україні на рівні розвинених країн.

4. Приведення матеріально-технічної бази шкільної їдальні, що забезпечує процес шкільного харчування у відповідність з сучасними розробками, технологіями і нормами Держсанепідемслужби України. Укладення договору з комбінатом шкільного харчування щодо забезпечення здорового та якісного харчування школярів.

5. Законодавчий супровід програми. Організація освітньо-роз'яснювальної роботи зі школярами та батьками з питань здорового харчування.

6.  Контроль якості харчування адміністрацією та представниками батьківської громадськості.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:48

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:38

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада