Клочко

Клочко Сергій

Вік
38
Полтавська
Полтава
Біографія

Освіта

Спеціальності:

1. Інженер-технолог сільськогосподарського виробництва.

2. Маркетингова діяльність у малому та середньому бізнесі.

Досвід роботи

2003 - 2004 рр. - Компанія «Еллада Трейд» торговий представник;

Із 2006 р. - приватний підприємець - торгівля продуктами харчування, поліграфічні послуги;

Із 2008 р. - директор Полтавского представництва ТОВ «Медіа-група «ГОРОД », м. Одесса - видання газети «Трудове устройство у Полтаві»;

2009-2012 р. - приватний підприємець – поліграфічні послуги, рекламна діяльність, власна студія дизайну;

Із липня 2012 – по січень 2014 рр. - директор підприємства ТОВ «Медіа-юридична група «Софі»; напрямки діяльності - юридичні послуги, медіа послуги. Співзасновник компанії.

Обов'язки: управління компанією, підбір та навчання співробітників, робота з контролюючими органами, розвиток компанії, вивчення ринку юридичних послуг та послуг медіа-ринку, інші адміністративні обов'язки, розробка стратегій юридичних та медіа-послуг.

Січень  2014 - по сьогоднішній день - директор підприємства та засновник компанії ТОВ «НКПОЛ ЛТД».  Підприємство працює у 3 напрямках: сільськогосподарські продукти (зернові), масложирова продукція, пиломатеріали.

Обовязки (коротко): управління компанією фінансове та господарське, робота з державними органами, робота з працівниками, підбір працівників, ведення переговорів з фермерськими господарствами, з виробниками продукції, заводами, переговори з іноземними компаніями та з їх представниками  в Україні, підготовка та вивчення умов контрактів, контроль підготовки товару до експорту, контроль складу та логістики товару по території України, фінансові переговори.

Інтерес до ділової літератури, читаю: І. Манн, Б. Трейсі

Постійно удосконалюю свої знання та вчусь.

У 2012 році брав участь в телепроекті «Українська мрія», але не потрапив до прямих ефірів.

Організований, впевнений, стійкий, у міру педантичний, вимогливий до себе та інших, висока інтуїція.


 

Екологія
Ідея змін

Мета:

1. Відродження лісового фонду країни.

2. Запобігання корупції в лісовій галузі. 

Пропоную

1. Створити громадський контроль на обласному та районному рівнях, (можливо згодом на всеукраїнському) за «вирубками»,  адже потрібно відновлювати «ЛЕГЕНІ КРАЇНИ».

2. Створити єдину відкриту, достовірну для громадськості інформацію про стан лісових насаджень, про поновлення нових насаджень, у районних та обласних центрах.

3. Створимо періодичне спеціалізоване видання – газета; та власний сайт із можливістю доступу всіх бажаючих до інформації, яка публічна та не суперечить чинному Законодавству України.

4. Організувати відкриту інформацію (на сайті лісгоспу) про обсяг на продаж відповідно до сортів лісу для підприємців, та організацій на місяць, квартал.

5. Контролювати санітарні вирубки лісу: куди реалізується та на що використовуються (дозволити тільки на опалення будинків та підприємств).

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада