Фото кандидата

Коба Ярослава

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2006 р. - закінчила із золотою медаллю ЗОШ м. Переяслава- Хмельницького;

2011 р. - закінчила НПУ імені М.П. Драгоманова, факультет іноземних мов, спеціальність: вчитель іспанської мови та зарубіжної літератури.

Досвід роботи

2010 - 2011 рр. - координатор спецпроекту  «Личное дело», ділового щотижневика «Власть Денег».

2011  - 2012 - журналіст ділового щотижневика «Власть Денег», під час роботи в журналі провела розслідування на тему жорстокого поводження з тваринами в Україні, виступила заявником по справі живодера Ведули, та притягнула його до відповідальності.

2012 - 2017 рр. - успішна робота журналістом у проекті розслідувань «Гроші», під час роботи проводила розслідування на корупційні теми, також досліджувала тему жорстокого поводження з тваринами в Україні:

- розслідування «Собачі мільйони»:

- розслідування «Жахи пташиного ринку»;

- розслідування «Тварини артисти»;

- моя участь у проекті «Сніданок з 1+1» , тема обговорення проблеми захисту тварин в Україні.

Із квітня 2018 р. - президент громадської організації захисту прав тварин «URSA MAJOR».
 

Посилання на повне резюме.

Стратегічні
Ідея змін

Проект із захисту прав тварин на базі громадської організації "URSA MAJOR"

Концепція проекту: адвокатська діяльність спрямована на поширення інформації про права тварин серед найширших верств населення, а також - безпосередній захист тварин від  жорстокого поводження, порушення кримінальних справ проти живодерів та доведення їх до кінця, лобіювання законів спрямованих на захист тварин в Україні.

Глобальна ціль: зробити Україну справжньою європейською країною, в якій поважають права не лише людей, а й тварин, притягувати до відповідальності громадян, які жорстоко поводяться з тваринами, просвітницька діяльність, лекції гуманного відношення до тварин в школах.

Часові рамки реалізації: приблизний термін повної реалізації проекту – 5 років.

Етапи проекту: 

1. Повний аналіз сфери захисту тварин в Україні, моніторинг гучних справ « живодерів», написання заяв в поліцію від імені організації, порушення кримінальних справ на всіх, хто не гуманно поводить себе з тваринам, притягнення до відповідальності, прилаштування врятованих тварин в добрі руки чи заповідники, якщо мова йде про диких тварин.

2. Полювання на живодерів. Розміщення соціальної реклами, лозунгів.

3. Вирішення проблем стерилізації безпритульних тварин, методом перемовин з мерами міст, та долученням спонсорів, щоб в кожному місті були простерилізовані всі безпритульні тварині, таким чином за кілька років безпритульні тварини повністю зникнуть з міських вулиць.

4. Лобіювання концепції захисту тварин та гуманного відношення до них, на законодавчому рівні, з метою закриття притравочних станцій, дельфінаріїв, цирків.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Анфілов Руслан Анатолійович

нд, 05/13/2018 - 17:18

Відношення до "братів наших менших", які іноді гуманніші та відданіші за людей є вкрай важливим завданням на шляху до побудови цивілізованої європейської України! Ярослава молодчинка, громадська активність цієї журналістки та громадської діячки варта підтримки та наслідування! Бажаю успіху у реалізації проекту і перемоги!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада