вімвц

Кобзар Сергій

Вік
41
Київська
Васильків
Біографія

Освіта

Закінчив загальноосвітню школу з відмінним атестатом у 1993 році. З 1993 року навчався у Київському державному економічному університеті на факультеті «Економіка і менеджмент» за спеціальністю «Економіка підприємств», здобув неповну освіту.

Досвід роботи

Я керував відділом планування у транспортній організації. Крім того, я перекладав різні тексти для різних організацій.

Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета мого проекту дуже проста – це комплекс управлінських дій з керування економікою, людьми, галузями промисловості, банківською сферою, сферою контролю та захисту інформації.

План дій

1.Набір команди для роботи. Із інтернету, а також із внутрішніх баз даних обираються найталановитіші активісти, аналітики, менеджери, управлінці, секретарі та журналісти, які саме і будуть учасниками і серцем цього проекту. Всі, крім кар’єристів.

2.Проведення тематичної прес-конференції для визначення персональних завдань, загального знайомства одне з одним, для урахування всіх напрямків проекту та всіх сфер його діяльності.

3. Наступним етапом реалізації проекту буде злагоджена робота всіх людей, задіяних у проекті.

Зміст дій

1.Верховна Рада не може створити навіть приблизну європейську правову систему, ніякого особливого українського шляху розвитку немає, є добре чи погано змодельована математично модель управління, а, отже, економікою має управляти не Верховна Рада, як вона сама собі вважає, а Кабінет Міністрів. Люди, що придумують або копіюють закони, процесом керувати не можуть, це не їх функція.

2. Треба зобов’язати Службу Безпеки виконувати свою пряму роботу – шукати і знаходити крадіїв наших грошей в Верховній Раді та адміністрації Президента, інакше про якісь там зміни чи реформи говорити смішно, або й просто не варто, бо не повірить тим політикам народ.

3. Не буде зайвим вказати на недоліки судової системи України, або просто перерахувати риси такої системи у Європі. По-перше, у Європі судова система не загальнодержавна, а якась містечкова, коли у залі суду всі бажаючі можуть пересвідчитись у справедливості вироку, а журналісти можуть прийти, побачити і про це написати в газеті, або зробити репортаж на ТВ, інакше говорити про існування якоїсь там судової системи смішно. Я розказую про те, що знаю і що бачив і аналізував, бо це і є так зване Магдебургське Право. Повне самоуправління і самофінансування територій.

Посилання на повну програмну мету.

 

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 01:22

Предлагаю в инициативную группу. Молодец.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:45

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада