Колесник Андрій

Колесник Андрій

Вік
31
Черкаська
Черкаси
Біографія

Мене звати Колесник Андрій Миколайович, в мене є дружина красуня Вікторія та двое діток: Ярослав – 9 років та Марго – 10 місяців!

Я ріс без батька в неблагополучному районі на той час, в бідності, але зробив висновки та створив найкращу сім’ю у світі!

Я хочу поділитися з країною своєю історією та з тим, як створити правильну сім’ю та як треба жити кожному, щоб наша Україна стала іншою в коротший термін!

В мене є не тільки слова, а й декілька ідей які змінять сприйняття людей до себе і до нашої країни!

 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Щоб скоротити наше критичне відставання приблизно в 20-50 років від інших розвинених країн в ментальності і закласти правильні моральні цінності громадянам нашої країни України, потрібно створити проект під назвою «РКС» Розвиток Колективної Свідомості!

Для підготовки, повного впровадження проекту та початку успішних результатів досить одного президентського терміну приблизно від 2 до 4 років!

Сума з бюджету піде невелика, приблизно на старті до півмільйона гривень.

Суть:
Наш народ має бажання жити добре, але нічого не хоче для цього робити, а в більшості випадків просто не знає, ЯК це зробити!

Все починається з виховання дітей, дому, з садочку, школи, але головні в цьому ланцюжку батьки дитини, які - в 79% випадків за моїми підрахунками просто не знають, як правильно виховати свою дитину, адже їх цьому ніхто не навчив!

Далі наші діти виростають і роблять дуже багато помилок в житті, на яких вчаться тільки 15-25%, а інша половина нашого суспільства не знає, як правильно жити!

Завдання допомогти, навчити, підтримати, направити наш народ на правильний шлях!

Є ЗОЛОТА професія — Психолог! Яка в нашій країні не популярна, не актуальна, низькооплачувана і їй не довіряють люди! Моя мета і бажання перетворити цю професію — в БРЕНД!

Реалізація:

  1. Прийняти відповідні законопроекти і додати в систему освіти, починаючи з початкових класів, урок: «Психолог і Я», десь 1 урок на тиждень (цього вистачить, щоб допомагати дітям правильно розвиватися, а також це знизить рівень насильства над дітьми в країні, тому що психологи вчасно в ігровій формі будуть визначати проблемні сім'ї та повідомляти в органи опіки, щоб перевірили сім'ю), а також розвивати бізнес-жилку в дітях!
  2. Зробити обов'язковим на державному рівні проходження психолога: перед одруженням, при розлученні, на етапі планування сім'ї (дитини), вагітності, перед влаштуванням на роботу і після звільнення з неї.
  3. У старших класах і далі посилена робота психологів з дітьми, щоб долати плавно підлітковий і перехідні періоди, а також виявлення у молоді справжніх потенціалів, бажань по життю і спрямування їх в правильні професії!
  4. Кілька соціальних проектів спрямованих на зменшення чисельності бомжів, а також збільшення працездатності населення, шляхом стимулювання і підтримки, профілактики і здорового глузду нашого населення.
  5. Запуск величезної медіареклами на усіх каналах, націленої на різний вік і соціальні верстви населення для того, щоб до психолога ставилися з повагою!
  6. І врешті-решт про робочі місця, їх можна створити в достатній кількості по всій країні, якщо створити мережу Державних Фірмових виробництв: виробництво м'яса, молочних продуктів і аграрна справа!
Кулина Руслан Олександрович

пт, 05/11/2018 - 23:14

Також не менш важливе та не вирішене на сьогодні в Україні питання та проблематика!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада