11111111

Колесников Владислав

Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта

Вища юридична - спеціаліст (2012 рік), Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, «Державне управління» - магістр (2017 рік); 

Досвід роботи

2008-2012р.р. – формування із охорони громадського порядку «Венбест», старший групи мобільного реагування;

2012- 2016р.р. – Дніпровська районна державна адміністрація Дніпропетровської області (головний спеціаліст-юрист);

з 2016р. – начальник Бюро безоплатної правової допомоги; засновник та голова громадської організації «Громадянський захист», член Союзу юристів України, член Асоціації правників України, постійно діючий експерт з правових питань громадської ради при Дніпровській райдержадміністрації Дніпропетровської області, офіційний радник голови Курилівської місцевої ради;

Правоохоронна система
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: розширення мережі установ із надання безоплатної правової допомоги.

Проблема

Розкриваючи зміст права на безоплатну правову допомогу і порядок реалізації цього права, слід звернути увагу на підстави та порядок надання такої допомоги, а також державні гарантії щодо надання безоплатної правової допомоги, передбачені Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Саме цим Законом внесені зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якими до повноважень органів місцевого самоврядування віднесено створення відповідно до закону за рахунок коштів місцевого бюджету установ з надання безоплатної первинної правової допомоги, призначення і звільнення керівників цих установ, залучення в установленому законом порядку фізичних чи юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги. Незважаючи на те, що цей Закон набув чинності ще в 2011 році, до теперішнього часу в Україні є лише декілька прикладів створення органами місцевого самоврядування таких установ, що не є позитивним показником.

Керівники органів місцевого самоврядування, в більшості своїй, не вважають за необхідне організовувати ці установи, повністю покладаючись на державні Центри правової допомоги. Вважаю що ця ситуація потребує негайного виправлення.

Мої пропозиції: збільшити кількість точок доступу до безоплатної правової допомоги та наближувати державу до людей, будуючи справжнє громадсько-державне партнерство.

Завдання проекту: поширення серед органів місцевого самоврядування інформації про необхідність створення таких установ на місцях, а також методична допомога в організації та упорядкуванні їх роботи для досягнення якісного результату.

За розрахунками, вже до кінця 2020 року необхідно розширити по Україні мережу точок доступу до безоплатної правової допомоги, створених саме органами місцевого самоврядування.

Початком цього стануть ініціативи перед органами місцевого самоврядування. Після того як перший крок буде зроблено, піде мова про фінансування цього напрямку.

Реалізація цього проекту є маловитратною, але дуже ефективною. На прикладі організації роботи Бюро безоплатної правової допомоги, можу сказати що для цього достатньо фінансування з місцевого бюджету на виплату заробітної плати, а також на утримання приміщення, оренда якого у разі його приналежності до комунальної форми власності коштуватиме 1 гривню на рік у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Пілотний запуск проекту попередньо планується у Дніпрі.

Команда складатиметься з правозахисників громадської організації «Громадянський захист», які мають чималий досвід роботи у сфері юриспруденції та у наданні безоплатної правової допомоги зокрема. Причому, ставка також робитиметься на креативну і амбітну молодь, яка має бажання змінювати країну. Позитивним прикладом запуску такого проекту є створення державних Центрів та Бюро правової допомоги, які дозволили відкрити державу для людей і вже встигли надати допомогу тисячам українців.

Соціальний ефект від цього очевидний - розвиток справжньої правосвідомості громадян. Результатом стане підвищення рівня України як правової держави.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:15

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ігнатенко Максим Олексійович

вт, 05/15/2018 - 16:10

Шановний Владислав, в Україні стільки Державних структур які повинні цим займатись, що Ви маєтє на увазі. Крім того, що значить люди соціально не захищенні, Ви маєтє на увазі наших батьків які все своє життя відпрацювали, а тепер вони соціально незахищенні?

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:04

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада