іавпарпороп

Колиба Максим

Вік
33
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

09.2016 – по сьогодні - Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України кафедра теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, аспірант.

09.2002 – 06.2007 - Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, спеціальність – міжнародне право, кваліфікація – юрист-міжнародник. Перекладач освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр.

Досвід роботи

02.2018 - по сьогодні - Міжнародний інститут етики та проблем сучасності УКУ Керівник проектів та програм;

12.2013 - 02.2018 - ФОП Яців С.В., Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша кава», юрист. 

02.2011 - 12.2013 - Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу.

10.2009 - 01.2011 - Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова, провідний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу.

Громадська діяльність

2018р. - по даний час - голова Львівського обласного осередку Політичної партії «Демократичний Альянс (Демальянс)».

2016р. - слухач Антикорупційної школи ЛБШ УКУ. 

2005р. - волонтер від України під час зустрічі Папи Бенедикта XVI з молоддю в Кьольні (Німеччина).

2004, 2005рр. - учасник екуменічних зустрічей молоді в Гамбурзі (Німеччина), Лісабоні (Португалія).

2004р. - літературний редактор журналу “Вісник” ГО “Центр “Молода дипломатія””.

2003р. – по даний час - засновник і голова ЛМГО “Мистецький Український Рух (МУР)”

2002-2004рр. - член ГО "Центр "Молода дипломатія".

Фейсбук - https://www.facebook.com/560744244

Twitter - @kolybam 

Соціальний захист
Освіта
Ідея змін

Моя програмна мета: переобладнати сільські/селищні бібліотеки, які на даному етапі знаходяться у стані занепаду та не використовуються, у простір для навчання, комунікації та корисного відпочинку сільської молоді з метою надання їй поштовху до навчання, створення нових власних ідей.

Цільова аудиторія: на даний час близько третини населення України живе у селі. Приблизно 15% з них – це діти і молодь. У більшості сіл відсутні умови для навчання та розвитку молоді, необхідні в суспільстві у 21 столітті. Діти не отримують знань, що є запитуваними у наш час, не вміють вчитися, і, відповідно, не мають змоги використовувати свій інтелектуальний ресурс. Саме для цих дітей та молоді ми створимо місце, куди захочеться прийти для того, щоб пройти онлайн-курс, почитати книжку, обмінятися думками, навчитися взаємодіяти і розвивати власні ідеї.

Кроки реалізації

  1. Визначення 5 громад Львівської області, у яких є найбільша потреба в просторах розвитку сільської молоді (травень, 2018).
  2. Розрахунок попереднього кошторису для кожної бібліотеки (травень, 2018).
  3. Проведення у Львові акції «Поділись книжкою із сільською бібліотекою». Організувати серед шкіл Львова через мас-медіа акцію, коли кожен  школяр на останній дзвоник принесе по одній книжці, яку передасть до сільської бібліотеки. Таким чином, буде оновлено бібліотечний фонд. Для підвищення активності школярів буде запущено флеш-моб у фейсбуці та інстаграмі з хештегом #поділиськнижкою:  школяр зможе запостити селфі з книжкою, яку подарує дітям в село та передасть естафету своїм друзям у мережі. Для збору книжок на останньому дзвонику в школах Львова будуть створені пункти збору літератури. (травень, 2018).
  4. Передати книжки в бібліотеки (червень, 2018).
  5. Розгляд питань залучення інвестиції на сесіях місцевих райрад (місцевий бюджет, гранти, та благодійність). Розмова з місцевими підприємцями щодо часткового фінансування проекту (червень-липень, 2018).
  6. Підготовка приміщень до переобладнання (внутрішній косметичний ремонт, серпень-жовтень, 2018).
  7. Закупівля та встановлення меблів та обладнання (крісла-груші, стіл, портативна дошка, проектор/ноутбук, інтернет та роутер, настільні навчальні ігри - листопад 2018-січень, 2019).
  8. Укладення програм курсів, залучення місцевих вчителів, бібліотекарів, активістів до проведення майстер-класів. Курси іноземних мов, програмування, тестування та інші предмети. (листопад-лютий 2018 року).

Орієнтовна ціна ремонту та обладнання однієї бібліотеки – 45-55 тис. грн.

 

 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:08

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Колиба Максим Михайлович

ср, 05/16/2018 - 22:15

Дякую за усі пропозиції. Вважаю їх слушними, однак сам перебуваю в політичній партії, поки її змінювати не збираюсь. Якщо ви готові долучитись до мого проекту та допомогти - ласкаво прошу). Долучуся також то тих, що сподобаються мені. Незалежні об'єднання тільки вітаються)

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Петрова Ганна

вт, 05/22/2018 - 09:52

Дякую, Максиме, за увагу до бібліотеки! Мало хто розуміє важливість цієї інституції.

Колиба Максим Михайлович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 11:29

Я просто розумію причину негараздів, корупції та простою, - це відсутність практики мислення. Нам треба йти тут шляхом Ізраїлю - там вчать не настільки правильним відповідям, як можливості ставити запитання, відповідно - думати. Чим більше людина думає (а ліпше це робити з дитинства), - тим більше розвивається. Все досить просто)

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада