Коношко

Коношко Олексій

Вік
38
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Середню школу закінчив у 1996 році з відзнакою, потім вступив у Київський Національний економічний інститут на спеціальність – економіка підприємств, який закінчив у 2001 р. з відзнакою.

Свою трудову діяльність почав відразу після закінчення вишу на посаді контролера у відділенні Промінвестбанку у м. Кривий Ріг. За час роботи в банку з 2001 по 2005 пройшов шлях від контролера до завідуючого відділенням.

Із 2005 по 2007 без перерви у трудових відносинах був запрошений очолити будівельну компанію з питань перебудови гуртожитку у житловий будинок.

На початку 2008 року після здачі об’єкту в експлуатацію і закриття компанії був запрошений на посаду фінансового директора компанії, яка мала наступні напрямки діяльності: будівництво, рекламна та піар діяльності, консультаційні послуги.

У травні 2010 року був запрошений на теперішнє місце роботи, а потім у грудні 2010 р. був обраний головою профкому, який включає у себе 1800 членів профспілки, яка входить до профспілки металургів та гірняків України.

Додатково до своєї основної роботи: є головою молодіжної ради профспілки металургів та гірників України.
 

Стратегічні
Екологія
Ідея змін

Маю надію моя програмна мета буде реалізована на території мого рідного міста Кривий Ріг. У разі її позитивного результату проект можливо буде використати на загальнодержавному рівні.

Ідея: збільшення кількості робочих місць, інвестиційної привабливості міста, достатку громади у цілому. Зменшення шкідливих викидів, екологічної ситуації та впливу бюрократії і корупції.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:14

Ни о чём.

Коношко

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 13:16

Согласен, что моя программа не такая концептуальная и полная как у других кандидатов. Это моя первая проба пера. Если у Вас есть предложения как улучшить мою программу, с удовольствием выслушаю

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:26

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада