копнінська

Копнінська - Петриченко Юлія

Вік
37
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта (формальна):

Вища юридична освіта: Дніпропетровська Юридична Академія МВС    України, факультет «правознавство»  спец. «Правознавство» 2002р.

Освіта (неформальна):

 - Тренінговий курс для мережі мультиплікаторів з молодіжної участі, освіти з прав людини та молодіжної політики Youth -Department Council of Europe, 2013р.

- Тренінговий курс "Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів та дискримінації" проекту «Україна: посування жінок у якості політичних лідерів», 2014р.

- Випускниця Української школи політичних студій, 2013 – 2014рр.

- Учасниця Всесвітнього Форуму у підтримку Демократії, м. Страсбург, 2014р.,

- Тренінговий курс для громадських організацій з тематики посилення інституційної спроможності, участі в політичному діалозі та мережування. 2014- 2015рр.,

- Тренінг «Методи партисипативної фасилітації», 2015р. ICA Ukraine,

-  Тренінг «Стратегічне планування», 2015р. ICA Ukraine,

- Тренінг для тренерів з молодіжної участі, Youthpass, 2015р.,

- Освітній семінар в області моніторингу ситуації з дотриманням прав людини для представників громадянського суспільства України, Департамент з прав людини, БДИПЧ ОБСЕ, 2015р.,

- Навчальна програма «Посилення спроможності місцевих громад до врегулювання конфліктних ситуацій через застосування принципу «Не нашкодь!»: модуль1: «Врегулювання конфліктів: вступний курс»; модуль 2 «Тренінг для тренерів». Консорціуму із удосконалення менеджмент – освіти в Україні, 2015р.

-  Програма Молодіжний працівник, Свідоцтво про підвищення кваліфікації 01.11.2015р.

- Навчальна програма  «Практичне застосування принципу «Не нашкодь!» задля розв’язання конфліктів та започаткуванню миротворчих ініціатив на Сході України», Консорціуму із удосконалення менеджмент – освіти в Україні, 2016р.

- Спікерка панельної дискусій «Громадськість» на Міжнародному молодіжному конгресі, м. Дніпро,  17.04.2016р.

- Тренінг для тренерів "Український Парламент: як це працює" Програми USAID РАДА

- Тренінг «Базові інструменти розвитку громад», 2017р. ICA Ukraine

- Тренінг для тренерів програми захисту внутрішньо переміщених жінок «CommUNITI».

- Тренінг для тренерів інноваційної програми підтримки жінок «Е – маркетінг».

- Тренінг для тренерів Програма Молодіжний працівник.

Досвід роботи:

2015р. по т. ч. – Фізична особі підприємець Основний КВЕД – 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у. Додаткові: організація конгресів, консультації з громадськістю, юридичні послуги.

Програми неформальної освіти дорослих та молоді, в тому числі громадянської освіти з прав людини, демократичної участі та розвитку громадських організацій, фасилітація стратегічних сесій організацій/ініціативних груп.

2017р:

-  тренерка регіонального тренінгу «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» Дана ініціатива виконується ГО «Громадська Палата України» у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» за підтримки Міністерства Закордонних справ Литовської Республіки

- тренерка регіонального тренінгу проекту «Програма по захисту прав внутрішньо переміщених жінок «commUNITY» Дана ініціатива виконується ГО «Громадська Палата України» у партнерстві з ГО «Фундація Прав Людини» (м.Киів) та фінансової підтримки Фонду Чорноморського співробітництва Black Sea Trust for Regional Cooperation.

- тренерка регіонального тренінгу проекту "Жінки працюють добре: захист інтересів внутрішньо переміщених жінок в Україні та розширення їх перспектив на ринку праці і в підприємництві" Дана ініціатива виконується ГО «Громадська Палата України»  у партнерстві з ГО «Фундація Прав Людини» (м.Киів) спільно з Естонським Жіночим Ресурсним

- тренерка  базового тренінгу  Програми «Молодіжний Працівник» для молодіжних працівників з ОТГ Дніпропетровської області.  Замовник: КП «Молодіжний Центр Дніпропетровщини»ДОР.

- тренерка сесії «Проектний менеджмент у молодіжній роботі» для молодіжних працівників з ОТГ Дніпропетровської області в рамках молодіжного проекту "EducatiON LAB" під час Форуму "Youth work Dnipro region". Замовник: КП «Молодіжний Центр Дніпропетровщини» ДОР.

- розробка та проведення тренінгу «Молодіжна робота в об’єднаних територіальних громадах», в рамках заходів проекту «Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності» (DOBRE) в Україні, в ОТГ Дніпропетровської області.  Замовник: Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»

- презентація теми «Шляхи налагодження конструктивної співпраці з громадськістю» посібника «План дій старости: 8 кроків успішного старту» на Науково-практичної конференції «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади». під час Науково-практичної конференції «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади» проекту ULIAD

- презентація на тему «Робота з інтернетом та соціальними мережами в діяльності комунікаторів об’єднаних територіальних громад» проекту діяльності з ОТГ Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування.

- модерація/фасилітація секції «Громадська діяльність та молодіжні проекти» на міському молодіжному заході «Форум Молодь Дніпра»; Замовник: Управління молоді міської ради.

 - модерація/фасилітація секції «Громадська спроможність та активна позиція» на Регіональному форумі з громадської безпеки та соціальної згуртованості в Донецькій та Луганській областях.

 - фасилітація на Зустріч бізнесу на підтримку економічних реформ у Дніпрі в рамках проекту Громадянської Платформи Нова Країна за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

2016р.

- Фасилітація на стратегічний сесії з розробки Стратегії розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області по проекту «Реалізація Національної стратегії підтримки громадянського суспільства в Україні в Дн.області, що здійснюється за підтримки ПРООН,

- Фасилітація - «Стратегічна сесія соціального розвитку Таромського» в рамках проекту "Екореальність" у смт.Таромське за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини;

- Тренінг «Сталий розвиток та молодіжна (громадська) участь" в рамках проекту "Екореальність" у смт.Таромське за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини

- Фасилітація гри «Країна Гідності» в рамках проекту «Знай більше». За фінансової підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» (м. Київ).

2015р.

- Фасилітація «Стратегічної сесія з розвитку Дніпропетровської області», в рамках проекту Громадянської Платформи Нова Країна.

- Со - фасилітація молодіжного мозгового штурму з елементами сфокусованої бесіди та стратегічного планування у проекті «Скажи своє слово! Активізація молоді у Дніпропетровську» (проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

- Розробка та координація проведення «Квесту по драбині молодіжної участі Р.Харта» у проекті «Скажи своє слово! Активізація молоді у Дніпропетровську» (проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 - Ноуттейкер заходу проекту "Міські зібрання", організованого Лабораторією законодавчих ініціатив спільно з Науково-експертною конституційною комісією за підтримки Ради Європи в рамках програми Immediate Measures Package.

03/2017р. – 07/2017р. – КП «Молодіжний Центр Дніпропетровщини» ДОР,

Основні обов’язки:

Керівництво відділом проектної та освітньої діяльності, супровід проектів МЦД, розвиток неформальної освіти та молодіжних проектів у Дніпропетровському регіоні.

Посилання на повне резюме.

 

 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

 Мета: 

- навчання вчителів (теперішніх та особливо майбутніх) правам людини та демократичному громадянству.

- надати вчителям набір практичних інструментів навчання демократії та прав людини, який ґрунтується на кращих європейських практиках.

Своєю місією я бачу надати вчителям набір інструментів, які допоможуть як учням, так і  відповідальним за освітній процес створити таке навчальне середовище, де відсутнє місце для дискримінації, булінгу та нетерпимості.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:49

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:49

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:28

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада