1

Косович Ольга

Вік
28
Івано-Франківська
Івано-Франківськ
Біографія

Освіта

2006 - 2011 рр. – спеціальність "туризм", Інститут туризму Прикарпатського Національного Університету імені Василя Стефаника.

Досвід роботи

2009 р. – по 2014р. – асистент CMIC Ентоні Карбоне.

2015р.  –  проектний менеджмент на фрілансі.

2016р. – до сьогодні – викладач гуманітарного напрямку в Міському Центрі Дитячої та Юнацької Творчості м. Івано-Франківськ.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: проект "Симфонія" про те, як кожен має право отримати шанс вирватись з світу тиші. А у нас є ресурси зробити це можливим.

Проблема: в Україні на сьогодні відсутній обов’язковий ехоскринінг новонароджених. žЯк наслідок – порушення слуху виявляють досить пізно, що часто призводить до непоправних наслідків.

Етапи проекту
1. 17 областей України забезпечити апаратами для ехоскринінгу. У розвинутих країнах існує система скринінгу слуху новонароджених дітей та відповідної ранньої інтервенції. В Україні системи раннього виявлення порушень слуху немає. Діагностичні та лікувальні можливості в Україні обмежені 
2. Усі області України. Після впровадження діагностики новонароджених, здійснити діагностування усіх діток до 3-ох років.
3. Україна + Білорусь. Обмін досвідом, стажування лікарів. Імплантації Кохлеарних Імплантів для білоруських та українських діток.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

1

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада