хзщшгн

Костюченко Артем

Вік
31
Херсонська
Скадовськ
Біографія

Освіта

Вересень 2005 - червень 2008 рр. -  Херсонський державний університет, факультет фізики, математики та інформаційних технологій.

Вересень 2002 - червень 2005 рр. -  Новокаховський Електромеханічний Технікум, спеціальність програмування для автоматизованих систем.

Професійний досвід

Лютий 2014 року - по теперішній час - приватний підприємець.

Обов'язки: Проектний менеджмент у сфері веб-дизайну на базі Wordpress, Joomla, Drupal, Open Cart, з використанням HTML, PHP, JS, CSS і MySQL, включаючи сайти для початківців, компаній і малого бізнесу. Веб мастерінг(Налаштування виділенних серверів, налаштування хостингів і доменів, Google webmaster), Інтернет маркетинг, SEO, SMM, Email-маркетинг, Контент-маркетинг(Google AdSense, Analitycs, AdWords, TagManager, Яндекс Директ, Метрика), Упраління автоматизація/ Введення даних.  Проектування, встановлення та обслуговування систем відео спостереження, адміністрування компютерних мереж.

Громадська діяльність

Із 2008 року по теперішній час активно займаюсь громадською діяльністю, у 2009 році голова Херсонської обласної організації “Українська народна молодь”. У 2013 році проходив навчання для методистів-тренерів соціальної реабілітації ЗАТ “Можливості Людини”. З 2016 року голова громадської організації “Молоді Ініціативні” м. Скадовськ, основні напрямками діяльності організація та проведення фестивалів, арт-проектів, сесій неформальної освіти, основні завдання координація та проведення тренінгів та навчань. Сертифікований тренер-фасилітатор програми “Активні громадяни” Британської Ради в Україні. 

Маю досвід співпраці з фондами та організаціями, залучення коштів шляхом краудфаундингу. Реалізував більше 10 різних проектів на території міста Скадовськ. Досвід проведення тренінгів у своїй громаді, та області, а також містах Львів та Київ.
На яких пройшло навчання більше 200 людей. Та за результатами яких реалізовано більше 30ти проектів.

 

Стратегічні
Туризм
Ідея змін

Стратегія Скадовської громади

Цілі програмної мети

Провести детальний аналіз наявних ресурсів та культурного потенціалу Скадовщини та розробити стратегію громади залучивши молодь, жителів міста, людей старшого покоління, представників громадських організації та органів місцевого само-врядування.

Кроки створення стратегії

  • Визначити команду з розробки стратегії міста (до 31го травня).
  • Провести тренінги та навчання команди (до 7го липня).
  • Організувати заходи для комунікації громади(до 21го липня)
  • Провести опитування, круглі столи, фокус групи (до 4го серпня)
  • Провести обговорення попередніх результатів(до 18го серпня)
  • Розробити стратегію Скадовської громади(до 1го серпня)
  • Зробити презентацію стратегії громади(до 6го вересня)

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:36

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:38

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада