Фото Косяк

Косяк Володимир

Вік
58
Київська
Кагарлик
Біографія

Освіта  

У 1981 році закінчив Київський інститут народного господарства за спеціальністю «Планування сільського господарства». Економіст.

Трудова діяльність

Серпень 2011 - дотепер - ПАТ «Кагарлицьке», головний економіст.

Квітень 2004 - липень 2011 - ТОВ «Комплекс Агромарс», філія «Кагарлицький елеватор, головний бухгалтер.                    

Грудень 1990 - квітень 2004 - Кагарлицький бурякорадгосп, головний економіст.                                                                         

Липень 1986 - грудень 1990 - Київське обласне об’єднання цукрової промисловості, головний економіст.                      

Червень 1983 - липень 1986 - Кагарлицький бурякорадгосп, головний економіст.     
 

Економіка
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Як переповнити бюджет пенсійного фонду

Відрахування до пенсійного фонду здійснюються у відсотках від фонду заробітної плати. Тому питання вирішити легко – потрібно збільшити заробітну плату, а відрахування до пенсійного фонду збільшаться автоматично. Просто на даний час для бізнесу створені такі умови, що ніхто не зацікавлений у виплаті більш високої заробітної плати. Якщо ми хочемо вирішити питання наповнення пенсійного фонду ми повинні створити такі умови щоб платити високу заробітну плату було вигідно. Наповнюють пенсійний фонд роботодавці, саме вони створюють підприємства, наймають працівників, платять  заробітну плату і відрахування до пенсійного фонду. Але роботодавці не зацікавлені платити більшу заробітну плату, роботодавці зацікавлені в отриманні більшого прибутку. Саме через такі умови ведення  бізнесу рівень оплати праці в Україні найнижчий в Європі, а звідки ж тоді візьмуться достатні відрахування до пенсійного фонду. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:40

Гениально. Но мало.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:01

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:01

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада