Котович

Котович Володимир

Вік
36
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2000 - 2006 рр. - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» ім. І.Сікорського , факультет електроніки, інженер-електронік.

2012 р. - Одеський національний політехнічний університет України. Курси підвищення кваліфікації по електроніці.

Досвід роботи

2016 р. – до теперішнього часу - компанія: ТОВ "Webten" - менеджер проектів.

2013 - 2016 рр. - компанія: ТОВ «ФРАНСем» - інженер-проектувальник.

2007 - 2013 рр. - компанія: ДП НАЕК Енергоатом ВП РАЕС - інженер-електроніки.

Посилання на повне резюме.

ІТ
Ідея змін

Не чекайте можливостей! Створюйте їх самі. 

  1. Створення і введення єдиної автоматизованої системи взаємодії між користувачами. Ця система вирішуватиме всі питання, які стосуються взаємодії між учасниками, формування груп учасників проходитиме у режимі «неформальні лідери», тобто не обов’язково людина, яка створить групу буде в ній головною.
  2. Оновлення фінансової системи, з переведенням усіх дій в єдину електронну систему. Нинішня фінансова система знаходиться у занепаді. Єдиний вихід -  це повне переформатування шляхів наповнення та розподілу фінансових активів громадян. Також важливий принцип фінансової підтримки своїх груп та інших учасників системи. Велику увагу приділити переведенням всієї системи на новітні технології.
  3. Створення сприятливих податкових умов для підприємницької діяльності. Бізнес і матеріальний достаток кожного йдуть нерозривно, коли є робота є і кошти за неї.

Для розвитку ідей та наших проектів потрібні ідеальні умови для досягнення результату. Майбутнє в технологіях і їх практичній реалізації. Це все має оздоровити не тільки економіку – екологію, та інші сфери діяльності.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:22

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:31

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада