Ковальський Юрій

Ковальський Юрій

Вік
30
Хмельницька
Хмельницький
Біографія

З вересня 1992 року до липня 2003 року навчався в Віньковецькій середній школі, де одержав атестат про середню освіту.

У 2003 році вступив до Камянець-Подільського Коледжу Подільського Державного Аграрно-технічного Університету (КПДАТУ) на факультет "Ветеринарна медицина". Закінчив навчання у 2007 році за фахом "Фельдшер ветеринарної медицини". За роки навчання паралельно займався брейк-дансом, створив свою команду. Активно брав участь під час святкових заходів в коледжі, інших навчальних закладах міста, міському будинку культури та визначних датах міста.

У 2007 році вступив до Камянець-Подільського Державного Аграрно-технічного Університету на факультет Ветеринарна медицина. Закінчив навчання в 2011 році отримавши диплом з освітньо кваліфікаційним рівнем Спеціаліст(магістр) за фахом "Лікар Ветеринарної медицини". Під час навчання їздив від університету на 6 місяців на практику в Португалію.

У 2009 році вступив на військову кафедру Камянець-Подільського військово-інженерного інституту. Закінчив у 2012 році з офіцерським званням "молодший лейтенант запасу". Під час навчання був зам.ком.взводом, тобто виконував керівну функцію мого взводу у складі 30 людей. 

В 2011 році одружився. У 2012 році народилась дочка Віталіна.

По закінченню навчання багаторазово виїжджав працювати до Польщі, Чехії, Германії.

З 2013 по 2017-й займався підприємницькою діяльністю. 

З 2013 по сьогодні активно займаюсь громадською діяльністю. 

У 2017 році вступив до Хмельницького університету управління і права (ХУУП) на юридичний факультет заочної форми навчання, де і на даний час навчаюсь.

Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

В місті Хмельницький знаходиться ставок-озеро площею біля 3х гектарів. Стан ставка сильно запущений, водойма забруднена, прибережна зона в чагарниках. В місті немає іншої водойми для відпочинку, міський пляж не в кращому стані, люди влітку їдуть за 40 км від міста в колишній кар’єр, де водичка чиста і доглянута прибережна зона. Приводити до порядку міський пляж дуже дорого. 

Тому, як варіант — це привести до порядку існуючий ставок в найпрогресивному мікрорайоні м. Хмельницький. 

Проект я розглядаю в 2-х варіантах: проект мінімум і максимум. 

ПРОЕКТ МІНІМУМ

Навколо ставка бігова та вело доріжка з дрібного гравію, лавочками, освітленням, урнами для сміття. Розчищені самонасіяні кущі, вирівняний ландшафт.

ПРОЕКТ МАКСИМУМ

Навколо ставка бігова та вело доріжка з бруківки, лавочками, освітленням, урнами для сміття. Розчищені само насіяні кущі, вирівняний ландшафт.
Спуск ставка для прибирання та розчищення дна. Штучно створений пляж засипаний піском. Навкруги розчищена зона для пікніків. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:10

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада