ковбасюк

Ковбасюк Мітя

Вік
36
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта:

-Школа менеджерів Культури, Одеса, березень – квітень 2018

-Бізнес Школа Відкритого Британського Університету. Програма професійного сертифіката з менеджменту. Курс: Управління організацією та персоналом, 2012р.

-Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України. Ступінь - кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами», 2011р.

-Програма Конгресу США «OW» (Open World), Вашингтон, ОК, і Чикаго, ІЛ, США. Взяв участь в лідерської програмі обміну «OW» http://www.openworld.gov як член української групи, вивчав підзвітнедержавне управління, 2010р.

-Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. Економіко-правовий факультет. Диплом спеціаліста «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» з відзнакою, 2004р.

Досвід роботи:

2017 -   ОСББ «Жуковського 43». Голова правління.

2004 - 2014   Керуючий директор в холдингу Юнайтед Технолоджіз. Холдинг «Юнайтед Технолоджіз» диверсифікований холдинг з персоналом більше 300 чоловік, ведучий свою діяльність в сферах зовнішньої реклами; альтернативної енергетики, виробництва і продажу пакувальних матеріалів; девелопменту землі і об'єктів нерухомості.

2008 - 2012  Викладач в Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова. Викладав дисципліни: проектний менеджмент, інвестиції, бюджетування,  маркетингові дослідження на факультеті Економіки та Менеджменту.

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Ідея змін

Цілі: відродження дворів і створення нових зв'язків між людьми - як спосіб вирішення проблем в українському суспільстві.

Задачі: на прикладі відродження та  розвитку відносин добросусідства в власному дворі створити дієву модель даних відносин яка може бути застосована в інших дворах та громадах. Для цього реалізується проект – «Двір Сцена».

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:44

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Золотарёв Александр ЭДУАРДОВИЧ

чт, 05/24/2018 - 15:12

Видно, что просто хороший, позитивный и креативный человек, творческая личность...Не понимаю, что он хочет делать в политике, но советником по культуре при Президенте, вполне бы назначил.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада