козак

Козак Вікторія

Київська
Київ
Біографія

2008 р. -  закінчила Українську Гуманітарну гімназію, вступила у ДонДТУ (Донбаський державний технічний університет) на спеціальність ЕМС (електричні машини та ЕП).

2009 р. - вступила на вечірнє навчання на факультет менеджменту за фахом МЗД (Менеджмент зовнішньої діяльності).

У 2012 році на 3-му курсі навчання стала найкращим студентом факультету “електричні системи” серед 11 груп і більш ніж 1000 студентів.

Продовжуючи отримувати дві вищі освіти, влаштовуюсь працювати у мережевий магазин електронної техніки, там за півроку стаю заступником керівника.

У 2013 році успішно закінчую навчання на факультеті ЕС, а в 2014 році закінчую навчання на факультеті менеджменту.

 На сьогодні проживаю у Києві. Працювала більше 2-х років керівником відділу у міжнародній компаній. На сьогодні знаходжусь у декретній відпустці.
 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Мета: Зупинимо «ВІДТІК МІЗКІВ» із України.

Що я можу і хочу зробити:

1. Організація працевлаштування молодих спеціалістів.
2. Юридична, професійна та психологічна підтримка випускників.
3. Створення зв’язків з державними та приватними підприємствами.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:59

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада