кравченко

Кравченко Юлія

Вік
36
Київська
Софіївська Борщагівка
Біографія

Освіта:

2008 р. (травень)  – захист дисертації «Відродження патристичної традиції в українській духовно-академічній філософії» на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю – історія філософії (кафедра української філософії та культури).

2005 - 2007 рр.  – навчання в аспірантурі філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

1999 - 2004 рр. - із відзнакою закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр філософії.

Досвід роботи: 

Із 2015 р. –  методист ІІ категорії Національного центру «Мала академія наук України». 

2012 - 2017 рр. – доцент кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за сумісництвом). Предмет викладання – «Історія української культури».

2012 - 2013 рр. – керівник проекту ЮНІСЕФ «Сприяння поширенню застосування медіації у випадках вчинення правопорушень дітьми», який реалізовувався на базі духовно-просвітницького центру храму Св. Спиридона Триміфунтського у Святошинському р-ні м. Києва.

2011 - 2015 рр. – доцент кафедри культурології факультету філософської освіти Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Предмет викладання – «Історія української культури».

2010 - 2011 рр. – секретар посольства Палестини в Україні.

2008 - 2010 рр. - старший викладач кафедри філософії та політології Київського славістичного університету;

2007 р. – викладач філософських дисциплін у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова;

2004 - 2006 рр. – викладач філософії в Київському професійному педагогічному коледжі. ім. А. Макаренка.

Посилання на повне резюме.

Освіта
Ідея змін

Мета проекту: сформувати всеукраїнську мережу культурних дипломатів віком від 12 до 16 років, які б проводили культурно-просвітницькі заходи на локальних рівнях задля підвищення інтересу підлітків та дорослих до дослідження власної ідентичності, а відтак до самопізнання себе, через власну культуру та історію. 

Цілі проекту:

  1. Підвищити інтерес до української культури та її вивчення серед громадян України
  2. Сформувати молодіжну онлайн та оффлайн платформу з культурної дипломатії, як інструмент популяризації української культури в Україні та за кордоном.
  3. Виховати команду проактивних молодіжних лідерів у культурно-освітній сфері.
  4. Вагомим елементом проекту є навчання учасників у Школі культурної дипломатії.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:19

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:27

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:01

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада