11

Крештофов Дмитро

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2017 р. - закінчив Національну академію внутрішніх справ, спеціальність "право".

2011 р. - закінчив ВМУРОЛ Україна, спеціальність "фінанси".

Досвід роботи

Із березня 2015 по теперішній час – працюю у патрульній поліції Києва.

 

ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: єдина біометрична база даних.

Проблема

Щодня як працівник патрульної поліції я затримую правопорушників, чию особу встановити неможливо. За різних обставин: просто небажання називатися, відсутність документів, нетверезий/неадекватний стан тощо. За законом, на встановлення особи я маю 3 години. Як показує практика, цього часу зазвичай недостатньо. Як наслідок, щодня працівники поліції змушенні відпускати велику кількість адміністративних правопорушників, чиї злочини залишаються безкарними.

Якщо злочин вчинено кримінальний – слідчі мають 3 доби. За цей час встановити особу реальніше, втім методи досить складні.

Рішення

Створити єдину біометричну базу даних. До якої, у тому числі, матиме доступ поліція. Під час отримання будь-якого документу (паспорт, посвідчення водія, медична картка, банківська карта, диплом тощо), біометричні дані громадянина фіксуються у єдиній біометричній базі.

Які біометричні дані мають бути у базі:

  • фото;
  • відбитки пальців;
  • сітківка ока;
  • зразок голосу;
  • електронний підпис.

Як це працюватиме

Інформація надходитиме до єдиної біометричної системи. Вона, у свою чергу, буде інтегрована до поліцейської бази (такої, як АРМОР), що полегшить встановлення особи не тільки правопорушника, а й постраждалого. За допомогою спеціального додатку на планшеті патрульні зможуть ідентифікувати особу, а також вносити у базу осіб, які чинять правопорушення.

Окрім того, така база може бути надана для використання державним установам, що надають послуги громадянам.

Наприклад, вам потрібна певна довідка, новий закордонний паспорт чи кредит. Ви через відеозв’язок спеціального додатку, телефонуєте оператору установи. Окрім усного встановлення особи, система ідентифікує ваше обличчя, сітківку, відбиток пальця, голос. Ви замовляєте необхідний документ/послугу, яку вам надають дистанційно, у електронному вигляді чи надсилається поштою.

Таким чином, наприклад, громадянам із обмеженими можливостями не треба буде зайвий раз відвідувати установу фізично. А людям, що мають напружений робочий графік, це заощадить час.

Технологія біометричного розпізнавання вже існує і досить успішно працює у багатьох країнах світу.

Результат

Протягом трьох-п’яти років країна матиме повноцінну базу даних, що покращить роботу правоохоронних органів. Система також може полегшити встановлення місцезнаходження осіб, що ухиляються від військової служби.

База також зможе допомогти у встановленні особи, яку фіксує камера спостереження при порушенні ПДР, адже за кермом не завжди може бути власник автівки. І саме тому ттак звані «листи щастя» відмінили, що тепер призводить до великої кількості смертей на дорозі і відсутності контролю швидкості.

Окрім цього, систему біометричної ідентифікації можна буде використовуватися для отримання державних і муніципальних послуг чи послуг фінансового сектору, наприклад, банки зможуть видавати іпотеку без відвідування офісу. У майбутньому система може стати основою для електронного голосування на виборах, а також замінити систему перепису населення.

Посилання на повну програмну мету кандидата .

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 17:54

За. Включить его в инициативную группу. Кадрами не разбрасываются. Ни один человек не охватит всё

Тіщенко Олександр Олександрович

ср, 05/09/2018 - 20:11

складний проект. З голосом та сітківкою "сподобалось" найбільше...

Солоха Наталія Владиславівна

чт, 05/10/2018 - 02:55

Ваші висловлювання - "Система також може полегшити встановлення місцезнаходження осіб, що ухиляються від військової служби". Але, чому Ви зараз не в АТО не на передовій. Скажіть чим допоможе Ваша пропозиція, тим обездоленним, які отримаючи від 3 до 8 тис. грн в місяць намагаються вижити. Є конкретні пропозиції!!!

Заводнюк Максим Олександрович

чт, 05/10/2018 - 12:15

На жаль хочу Вас попередити, що технічно зробити те що ви пропонуєте не легко, а якщо додати законодавчі моменти то й взагалі не легко. Для сканування сітківки ока необхідне спец обладнання, а не камера смартфона і примусити здати відбитки або будь які інші біометричні данні, я гадаю, у поліцейських немає повноважень. Щодо онлайн довідок, то я б на вашому місці лобіював проект igov, не варто створювати десятки систем, краще удосконалювати одну.
Про банки ви також помиляєтесь, тому що закон забовязує очне відвідування відділення для підпису документів. Вдоскональте трохи трохи вашу программу, додайте більше деталей та копніть трішки глибше наскільки реально/важко це реалізувати. Успіхів

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 18:28

Доброго дня шанований КРЕШТОФОВ ДМИТРО, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соц.сітей та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:51

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ребристий Дмитро Олександрович

сб, 05/12/2018 - 21:09

Может ли,контактная линза,изменить информацию о человеке ( подозреваемым ) ? Подскажите пожалуйста.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:49

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:40

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:54

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада