Кретинін Євгеній

Кретинін Євгеній

Вік
32
Харківська
Харків
Біографія

Хореограф-постановник. Багаторазовий переможець чемпіонатів та кубків України з сучасних танців. Володар Кубка Європи в стилі хіп-хоп. Нагороджений почесною грамотою голови Одеської обласної державної адміністрації та почесною грамотою голови Одеської обласної ради.


Освіта

У 2009 році закінчив Одеську національну академію зв'язку ім АС. Попова (Одеса). Спеціальність - інформаційні мережі зв'язку.


Досвід роботи

  • Січня 2009 — Сер 2010 року (1 рік 8 міс) — вантажник-комплектувальник в Алерс Логістик Україна, ТОВ (http://www.ahlers.com).
  • Січня 2011 - Липня 2013 (2 роки 7 міс) — завідувач сектором КП "Обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді". Державний сектор.
  • Виховання дітей та молоді. Організація і проведення тренувальних зборів для дітей області.
  • Вересня 2016 — Липня 2017 (11 міс) - консультант по спорту в SC Adidas-Ukraine.

Вільне володіння українською і російською мовами. Англійська – базовий рівень.
У 2011 році нагороджений грамотою від Міністра освіти і науки, молоді та спорту, голови Державної служби молоді та спорту за активну участь у Всеукраїнському молодіжному форумі-фестивалі "Фабрика Майбутнього".
У 2012 році був обраний на посаду хореографа збірної Одеси в телевізійному проекті телеканалу Інтер "МайDance 2012".
Представляв місто Одеса в грі КВН "АМІК" з 2003 по 2013.
Був учасником і переможцем Ліги Сміху на телеканалі "1+1" із 2013 по 2016 роки. Став володарем Кубка Ліги Сміху у складі команди "Прозорий Гонщик".
Організатор всеукраїнських та міжнародних танцювальних чемпіонатів, баттлів сучасних та соціальних танців.
Директор некомерційної організації "Молодіжний рух Стаміна"

Державне управління
Ідея змін

Популяризуватиму соціальну вуличну культуру. Пропагандуватиму здоровий спосіб життя. Підвищуватиму інтерес молоді до сучасної танцювальної культури. Підвищуватиму майстерність учасників.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:18

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:31

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада