Крейденко

Крейденко Володимир

Вік
31
Київська
Київ
Біографія

Працюю: виконавчим директором антикорупційної платформи «INTEGRITY UA» при ВМГО «СіНУ», головою політичної партії «Республіканців». 

Освіта

2014 р. - кандидат наук із державного управління (НАДУ при Президентові України).

2009 р. - магістр політології (Київський міжнародний університет).

Додаткова освіта 

2009, 2011, 2013, 2015 роки - стажування у молодіжній організації «ACTIVE-Sobriety, Friendship and Peace», Європарламенті (European Parliament), Єврокомісії (European Economic and Social Committee).

Досвід роботи

Із 2004 р. працював на різних посадах в органах державної влади, навчальних закладах та громадсько-політичних організаціях.

Знання мов: українська, російська, англійська  – вільно, німецька – початковий рівень.

Нагороди:

Лауреат премії Президента України для обдарованої молоді (2012 р.), лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (2017 р.), 24 відомчі нагороди.
 

ІТ
Стратегічні
Ідея змін

Онлайн-реєстр депутатських фондів

Мета проекту: розробити  зручний та доступний онлайн-інструмент моніторингу та контролю за витраченням депутатських фондів, де кожен громадянин України, не виходячи з дому, зможе бачити та контролювати кожну бюджетну гривню витрачену депутатом. 

Завдання проекту: розробити онлайн базу даних (моніторинговий інструмент) із вільним доступом громадськості до інформації про всі депутатські фонди, за весь період їхньої каденції (суми, витрати, підрядні організації, афілійовані особи та компанії, види робіт чи послуг на які були витрачені бюджетні кошти). 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:22

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 14:44

Бажаю успіху.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада