Photo

Крисенко Віталій

Вік
33
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Освіта:

У 2008 році закінчив КТУ (Криворізький технічний університет). Гірський факультет. Розробка родовищ корисних копалин.
З 2008 по 2018 рік проходив професійні курси.

Досвід роботи:

з 2017 р. - ПАТ "Київметробуд" ТЗ14. Заступник головного інженера по буро-вибуховим роботам.

02.09.2013 - 01.03.2017 р. - ПП «Акватол», м.Кривий Ріг. Головний інженер по буро-вибуховим роботам.

01.02.2012 - 02.09.2013 р. - ПП «Акватол», м.Кривий Ріг. Начальник виробничого відділу по буро-вибуховим роботам.

01.07.2009 - 01.02.2012 р. - ПП «Акватол», м.Кривий Ріг. Інженер виробничого відділу по буро-вибуховим роботам.

01. 10.2008 - 01.07.2009 р. - ПП «Акватол», м.Кривий Ріг. Машиніст бурової установки по буро-вибуховим роботам.


Посилання на повне резюме.

Правоохоронна система
Соціальний захист
Ідея змін

Створення політичної сили, яку назвемо умовно «Слуга народу»

Основна ідея цієї політсили полягає в тому, щоб  роботодавцем цієї партії стала соціально активна частина населення України. Тобто щоб члени цієї політичної сили були в прямому і моральному сенсі «Слугами народу», на повному початковому забезпеченні цим населенням.

Як я це бачу:

За допомогою даного проекту донести цю просту ідею до громадськості.

«Що ми повинні нарешті  взяти своє майбутнє в свої руки»; «Що ми створюємо народну політичну партію, яка буде фінансуватися і контролюватися всіма небайдужими бажаючими». Ця партія відкрита для всіх бажаючих віком від 25 років, які відповідають умовам Вашого проекту, для представництва інтересів народу, на початковій стадії за кошти народу.  Запропонувати створити, наприклад, мобільний додаток контролю за цією політсилою.

Де буде повністю відкрита вся інформація про партію, може навіть до можливості голосування роботодавцями по всім питанням, з обов’язковим щомісячним внеском у розмірі, наприклад, від 50 грн. Де весь прибуток від самого додатку буде йти в фонд цієї партії. 

Аргументуючи це, що об’єднавшись ми зможемо стати умовним Олігархом і вже представляти свої інтереси через цю партію. Мотивуючи людей прикладами, «Для створення політичної партії потрібно зібрати не менше 10 000 підписів і якщо кожний хто підписався зробить внесок хоча би 50 грн, вже отримаємо півмільйона гривень для початку повноцінної роботи цієї політсили.

Набирати штат, виходячи від кількості внесків, щоб головне мати змогу нараховувати членам (працівникам) партії достойну заробітну плату. Партія повинна цілодобово відкрита для розслідувань своєї діяльності незалежними журналістами і блогерами. Стати цілком і повністю відкритої для громадськості. А в разі успіху і проходження в Раду, ви краще за мене знаєте, що ця партія буде фінансуватися з податків. Але наголошую, що основний посил - це робота членів партії на народ, в прямому сенсі цього слова!

Я переконаний, якщо створити таку партію, то з’явиться дійсна можливість Євроінтеграції на сам перед Українського народу до Європейських цінностей.

Я не збираюсь покидати цю ідею, бо на власному досвіді вже вкрай втомився від корупції нашої влади. І щиро вірю, що можливо створити політичну партію, яка буде слугувати народу.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:14

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:29

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада