круковець

Круковець Валентин

Вік
54
Київська
м.Славутич
Біографія

Освіта

Вища: 1986 – 1992 рр. КДПІ ім. М.Драгоманова, фізико-математичний ф-т, м.Київ.

Досвід роботи:

з 2004 р. до теперішнього часу. Генеральний директор ТОВ «Славутич-ПЕТФ-Полімер», м. Славутич.

На початку 2008 року, до української частини Українсько-Саудівської Ділової Ради і далі до КМ України, мною були сформульовані пропозиції і внесена концепція співпраці між Україною і Королівством Саудівської Аравії в сфері космічної діяльності, а також участі України в сфері видобутку нафти на території КСА. В результаті, в тому числі і на підставі вище вказаної концепції, було організоване і 7-9 квітня 2008 року, проведене в Ер-Ріяді третє спільне засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії. Українську офіційну делегацію очолював Олександр Турчинов – на той час Перший Віце-прем’єр-міністр України.

2009 – 2011 рр. За сумісництвом – менеджер мережі магазинів жіночого одягу «ОЛКО» в м. Києві.

1999 – 2001 рр. Начальник дільниці споруд, міський відділ освіти м. Славутич, Київська обл.

1995 – 1998 рр. Інженер з ОП і ТБ, РБ, БМСУ ВО «УБ ЧАЕС», м. Чорнобиль.

1993 – 1994 рр. Працівник ВБЕЗ, міський відділ міліції м. Славутич, Київська обл. (відділ боротьби з економічними злочинами).

Посилання на повне резюме.

Економіка
Ідея змін

Прогнозованість  майбутнього - це розуміння того, що очікувати  завтра і, відповідно, планувати свій завтрашній день. Це те що необхідно як кожному українцю, так і Україні в цілому, а також, щонайменше – країнам ЕС.  

Проте, що на даний момент кризові ситуації в багатьох сферах і не тільки в Україні, про це сьогодні уже не обговорюють, а намагаються вирішити, прикладаючи чимало зусиль. Поки що вдається тільки уповільнити кризові явища, але як вирішити проблеми  не знайдено.

Завдання:

1) Визначити зовнішньо-політичний курс;

2) Переформатування  і створення ефективної системи влади;

3) Організація постійно діючого механізму, який створює повноцінне інформаційне бізнес-поле і умови, що сприяють і стимулюють розвиток бізнесу, в першу чергу малого і середнього  і економіки в цілому.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:08

Почему нет упоминания об органе или организации, которая все контролирует ?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:59

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада