Кшановська Тамара

Кшановська Тамара

Вік
35
Кіровоградська
смт.Павлиш
Біографія

Освіта

  • Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю філолог, перекладач з англійської та німецької мови;

  • Здобула спеціальність вчителя молодших класів, вчителя англійської мови в молодших класах в Олександрійському педагогічному коледжі ім. В.О.Сухомлинського.

Маю досить обширний та корисний  досвід роботи  в різних сферах, як в органах місцевого самоврядування. – працювала директором Павлиського селищного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, так і в  органах виконавчої влади на посаді головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування та на посаді начальника віділлу сім»ї, молоді та спорту Онуфріївської райдержадміністрації.

Крім того, маю досвід роботи у сфері торгівлі, працювала товарознавцем  на ВАТ «Кременчукм»ясо», а також в галузі освіти – займала посаду вчителя англійської та німецької мови в школах Онуфріївського району.

У 2015 році обрана депутатом Павлиської селищної ради.

Позапартійна, позафракційна. Прихильник партії «Сила людей».

У 2016 році почала займатися громадською діяльністю та  стала заступником голови Павлиської громадської організації «Сакура», власними силами якої, наразі успішно втілюємо проект по облаштуванню паркової зони в селищі Павлиш. А це  300 висаджених дерев, 50,0 тис.грн залучених коштів, 500 людей, 1,5 га впорядкованої території.

Будучи фрілансером , багато часу приділяю самоосвіті та розвитку, тому систематично беру участь у тренінгах, семінарах, стажуваннях.

 

Регіональні програми
Ідея змін

Мета

Програма  проведення навчання з підвищення кваліфікації депутатів, посадових осіб та членів виконавчого комітету Павлиської селищної ради, а в подальшому -Онуфріївського району, Кіровоградської області, України в цілому.

У зв”язку з низьким рівнем знань законодавства депутатами та членами виконавчого комітету їх робота є неефективною. З боку посадових осіб відбувається постійне порушення законодавства та недопущення громадськості до прийняття рішень владою.

Очікуваний результат

Реалізація заходів підвищення кваліфіцікації дозволить комплексно і відповідально виконувати управлінські функції, впроваджувати новітні соціальні технології з урахуванням прогнозів соціально-економічного та культурного розвитку селища, а в подальшому – району, області, країни,  а також сприятиме професіоналізації місцевого самоврядування та підвищенню результативності роботи депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування та членів виконавчого комітету ради.

Посилання на презентацію програмної мети кандидата.


 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:47

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:14

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:09

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада