Ксьонжик Андрій

Ксьонжик Андрій

Вік
32
Тернопільська
Тернопіль
Біографія

Освіта

 • 1999-2004 рр. - Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя. Факультет бізнесу у виробництві, спеціальність: менеджмент організацій. Отримав диплом магістру з менеджменту.

Додатково

 • 2005 - курс тренінгів «Ви менеджер»;

 • 2006 -  тренінг «Мистецтво продаж»;

 • 2007 - внутрішній тренінг корпорації Roshen «Системний підхід до продаж»;

 • 2007 - польовий тренінг корпорації Roshen;

 • 2010 - Управління персоналом;

 • 2011 - Управління ДК;

 • 2012 - Майстер дистриб’юції;

 • 2013 - Майстер переговорів 

 • 2013 - Підбір персоналу;

 • 2014 - Переговорні процеси;

 • 2015 - Управління персоналом;

 • 2016 - Управління бізнес процесами.

Досвід роботи 

 • ГК «Агровет Атлантик» Спеціалізація: Виробництво СГ Кормів. Посада: регіональний менеджер по роботі з  VIP-клієнтами;

 • ТОВ «VITAGRO» Спеціалізація: засоби захисту рослин. Посада: директор філії;

 • ТОВ «Агросфера» Спеціалізація: засоби захисту рослин. Посада: керівник представництва;

 • ТДВ «ЖЛ» (Житомирська кондитерська фабрика) Спеціалізація: виробництво кондитерських виробів. Посада: директор філії;

 • ТзОВ  Maxus Україна. Спеціалізація: світлотехнічна продукція, елементи живлення. Посада: регіональний керівник;

 • ЗАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів». Спеціалізація: виробництво продукції під ТМ «Золоте зерно» - сухі сніданки, бакалія, кондиторка, кавова група. Посада: регіональний керівник;

 • ЗАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів». Спеціалізація: виробництво продукції під ТМ «Золоте зерно» - сухі сніданки, бакалія, кондиторка, кавова група. Посада: територіальний керівник;

 • К-К «ROSHEN» в Тернопільській області по VIP-клієнтах. Посада: торговий представник в Тернопільській області по роботі з VIP-клієнтами;

 • К-К «ROSHEN» в Тернопільській області по роздрібній торгівлі. Посада: торговий представник в Тернопільській області по роздрібній торгівлі;

 •  Менеджер по роботі з клієнтами компанії «Панорама бізнесу».

Регіональні програми
Стратегічні
Ідея змін

План Стратегічного розвитку міста Тернополя до 2025 року є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку міста громадськістю на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження. Багато напрямків перспективного розвитку потребують значної мобілізації ресурсів для ефективного впровадження принципів і механізмів стратегічного управління розвитком міста.

Мета

Досягнення економічного зростання, покращення добробуту, підвищення конкурентоспроможності економіки міста, комфорту життя населення  та реалізація інтересів усіх секторів територіальної громади міста.

Складовими Плану Стратегічного розвитку міста визначені  цілі, завдання, пріоритети,  напрями  та  проекти, які сприятимуть досягненню основної мети. Розроблений план спрямований на економічний розвиток як процес стратегічного партнерства, який допомагає прискоренню зростання продуктивності місцевої економіки через стимулювання інвестицій у нові і існуючі підприємства з наявним потенціалом та створення умов для їх розвитку на тривалий період.

План Стратегічного розвитку міста орієнтується на залучення всіх верств громади до соціально-економічних процесів, забезпечення належних умов життя для всіх мешканців міста та наближення стандартів життя до рівня провідних східноєвропейських міст.

Розвиток міста на перспективу ґрунтується  на засадах  сталого розвитку, що дозволить передати майбутньому поколінню ресурсну базу, яка забезпечить подальше економічне зростання міста.

Обґрунтування положень Плану Стратегічного розвитку міста здійснено на основі результатів аналітичних досліджень і прогнозних розрахунків, чинних законодавчих і нормативних актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів влади з урахуванням міжнародних правових актів і міжнародних угод.

На початок розробки проекту Плану Стратегічного розвитку міста  в місті Тернополі існував Стратегічний план економічного розвитку м. Тернопіль, який був ухвалений в лютому 2006 року. Даний стратегічний план був підготовлений Комітетом стратегічного планування за сприяння проекту «Економічний розвиток міст». Однак на сьогоднішній день Стратегічний план економічного розвитку м. Тернопіль має кілька суттєвих недоліків:

-    По-перше, він ухвалений без конкретних часових рамок;
-    По-друге, він був ухвалений ще у 2006 році, а з того часу відбулися суттєві зміни;
-    По-третє, протягом останніх років ми стикалися з непослідовністю дій влади на всіх гілках;
-    По-четверте, існує низький рівень ефективності управління як муніципальним, так і господарським комплексом міста.

Перелічені чинники призвели до необхідності створення у міській раді нового Комітету з стратегічного планування. До розробки даного Проекту Плану Стратегічного розвитку міста залучені всі університети міста, всі структурні підрозділи міської ради, депутатський корпус, громадські організації.

Основними розробниками Плану Стратегічного розвитку міста Тернополя до 2025 року є Тернопільська міська рада та громадське об’єднання «Гуртом».

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Бак Галина Олександрівна

ср, 05/09/2018 - 12:30

Доброго дня, Андрій!
З Вашої програмної мети бачу, що Ви займаєтеся розробкою стратегії розвитку ношого міста. Пропоную зустрітися, бо вважаю, що моя програмна мета є складовою цієї стратегії. Запроваджена ініціатива сортування сміття деяких ОСББ міста, та флешмоби у цій сфері у області свідчать про те, що питання сортування і переробки (спалення) сміття є актуальною.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:18

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:50

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада