ву

Кудря Денис

Вік
26
Житомирська
Житомир
Біографія

У 2013 році закінчив університет «КРОК», отримавши спеціальність «правознавство».

Зараз працюю на себе.

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Коли я побачив відеозаклик Притули взяти участь у шоу «Нові лідери», то зрозумів, що зобов’язаний поділитися своїми ідеями з українцями. Думаю, що моя ідея є простою, але її просто реалізувати, тільки за однієї умови. Коли кожен з нас, незалежно від партії, поглядів, віросповідання, матеріального статку чи ставлення до зовнішнього агрессора, зрозуміє, що ми розвалили цю країну своїми руками. Руками, які дають хабарі і беруть їх, руками, які ставлять підписи за брехливих кандидатів. Ногами, які не йдуть на вибори і кладуть нас на диван спостерігати 10-15 каналів, що транслюють одні і ті ж новини. Давайте зупинимо це. Я маю позитивні ідеї усунення основних проблем України.

Мої пропозиції:

1. Контроль за держбюджетом.

Пропоную створити орган нагляду за розподілом державних коштів. Головною спокусою для чиновників є саме державна казна. Багато говорять про корупцію, але мало чути про дерибан державних коштів. Потрібна группа досвідчених бухгалтерів та аудиторів, які на БЕЗКОШТОВНЕ звернення громадянина будуть слідкувати за розподілом коштів. Для органу мають бути відкриті усі фінансові потоки: від казначейства до дитячого садочка, школи або поліклініки.

2. Заборона бізнесу в політиці.

Жоден бізнесмен не має йти до влади. Це табу, яке має бути в Україні. Бізнесмен — це людина, яка побудувала структуру, що працює лише для фінансової вигоди власника. Людина, яка може купити мандат, політтехнолога чи менеджера, приходить до влади і робить все так само, як і в бізнесі — на свою користь.

3. Відмова від предвиборчої реклами.

Якщо хочемо прозорі та чисті вибори, то досить цієї макулатури і цих роликів на телебаченні. Потрібно відійти від цього, обмежившись тільки виступами і зустрічами із людьми. Мають бути дебати на телебаченні, а вже телебачення хай залучає спонсорів для транслювання цих дебатів. Думаю, що вони знайдуться.

4. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ГІЛОК ВЛАДИ ТА ЇЇ ЯКІСНИЙ СКЛАД.

Ми маємо відійти від тенденції пропрезидентської фракції у парламенті. На мою думку, до парламенту мають потрапляти експерти, а не співаки з трибун. Потрібно перетворити Верховну раду на дієвий механізм законотворення, а не «гурток» юних та не зовсім юних натуралістів. Президент - то просто представник тих всіх експертів, які будуть у парламенті.

5. Реформи для українців, а не для світу.

Реформи, які проводяться владою, на жаль, свідчать про безвідповідальність чиновників. Реформи запроваджені, чиновник звільняється, і ми спостерігаємо картину дерибану бюджету завдяки таким змінами. Ми запускаємо масові реформи, а потім хапаємося за голови, що все погано. Так от, я пропоную, щоб усі реформи влади проводились у тестовому періоді, на окремій території і з пропорційними внесками із бюджету. Беремо окремий район, вводимо там медичну реформу, і спостерігаємо реакцію місцевих жителів та лікарів.

Посилання на розширену програмну мету.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада