кухаренко

Кухаренко Артем

Вік
26
Черкаська
с. Подільське
Біографія

Активно бере участь у житті громади, спілкується з різними соціальними групами людей. Впевнений, що село потребує відбудови, щоб комфортно було жити всім його мешканцям.

Освіта

У 2015 р. закінчив історичний факультет Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.
У 2015 р. вступив на магістратуру Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького на історичний факультет за спеціальністю архівознавство.

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета полягає в тому, щоб кожен житель села, міста мав доступ до якісного і недорогого житєнеобхідного, що виробляється в Україні і приносить користь як людині, так і державі у цілому.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 02:12

Краткість--сестра таланту!

Павлова Лілія Андріївна

сб, 05/12/2018 - 21:43

Артем, желаю удачи ! У Вас все получится ,

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:54

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:03

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Марченко Аліна Миколаївна

чт, 05/17/2018 - 22:03

Бажаю Удачі.
І побільше таких людей, які турбуються про своїх жителів. Молодим дорогу нада відкривати і в нашій країні був би порядок!

Любарський Сергій Станіславович

пт, 05/18/2018 - 02:13

Красавчик, так і бачу житомирські шкарпетки харьківський мукалтин білий хліб що навіть продавці неможуть зрозуміти де сірий а де білий. Це дійсно вкрай необхідно мати вільний доступ до тих речей що навіть люди які вважаються за межею бідності іх не купують .

Лисиця Лариса

сб, 05/19/2018 - 22:55

Артеме, удачі друже!!!! Ти наша гордість!!!

Сальніков Олексій Олександрович

вт, 05/29/2018 - 19:37

Справа в тому, що мало людей проходить тільки за талантом!!! Більшість за гроші((( Я особисто бажаю цьому молодому ЛІДЕРУ натхнення, терпіння, сили і можливостей втілити свої задуми в життя. Артем Кухаренко, я за тебе!!!!!!

Стасюк Наталя Леонтіївна

ср, 05/30/2018 - 19:20

Артем Кухаренко.
Ти молодець
В тебе все получиться!!!))

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада