Курко

Курко Сергій

Вік
28
Черкаська
Жашків
Біографія

Освіта 

2007 - 2011рр. - навчався у Державному вищому навчальному закладі “Національний транспортний університет ”, спеціальність: автомобільний транспорт, кваліфікація: ынженер-механік.

Досвід роботи

28.02.2016 р. - теперішній час - військовослужбовець за контрактом ЗСУ.

2015 - 2016 р. - працював у приватній охороні.

2014 - 2015 р. - брав участь в Антитерористичній операції у складі батальйону "Київщина".

2012 - 2014 рр. - працював у приватній охороні.

2011 - 2012 р. - проходив строкову військову службу в окремому полку Президента України.
 

Екологія
Ідея змін

Мета: допомогти Україні здобути часткову енергетичну незалежність від Росії.

Ідея: після занепаду сільського господарства, та розвалу колгоспів в українських селах стан лісових насаджень, а саме лісосмуг, що розділяють  земельні поля в занедбаному стані, і районні адміністрації, що тримають їх на балансі, не мають ні сил, ні фінансів їх чистити, і навіть, якщо і відбувається чистка - це лише 5% від усіх об'ємів.

Гілля, чагарники, повалені та сухі дерева за допомогою подрібнювачів та пресів можна перетворити на дерев'яні брикети з подальшим їх використанням для твердопаливних котлів.

Але постає велика проблема, підприємці, що погодяться залучити свої активи для переробки та створення твердого палива, не мають  великого ринку збуту такої продукції.

Вирішення:

  • Відновлення котелень в школах, дитячих садках, що як показала практика зими 2017 - 2018 р. постраждали від газових ігор Росії та інших комунальних структур та будівель, що дасть підприємцям можливість збуту великого обсягу пробукції.
  • Державна програма кредитування, для початку даної справи з нуля.
  • Державне урегулювання та керування ціною даної продукції, для запобігання спекуляції.   

Це дасть можливість не тільки створити нові робочі місця, але й допомогти країні зменшити споживання Російського газу у період опалювання.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:49

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада