Курносов

Курносов Святослав

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Люди на Землі - це не конкуренти один одного, а партнери. І від того, наскільки ефективним буде це партнерство, залежить те, в якому світі ми будемо жити, по якій землі ходити, яким повітрям дихати і чисту воду питимемо. Ми глобальне співтовариство. Так що, бережіть душу, розвивайте розум і зміцнюйте тіло, допомагайте один одному!

Освіта

2006 - 2010 р - Європейський Університет, Економічний факультет, Юридичний факультет.

Спеціальність - Менеджер організацій. Спеціальність - Правове регулювання економікою.

Досвід роботи

12/2011 - продовжую працювати - менеджер з усіх питань, ФОП Інтернет-магазин - оптова та роздрібна торгівля керамічною плиткою.

Посадові обов'язки: планування і контроль робочого дня, зустріч ділових партнерів, ведення ділового листування, організація ділових поїздок, відряджень і участь в них, підготовка аналітичних та довідкових матеріалів, презентацій, виконання письмових та усних перекладів, кураторство і контроль продажів, оптові/роздрібні продаж, адміністрування сайту, робота з СЕО, вивчення конкурентів на ринку, маркетинг і піар сайту, логістика.

07/2011 - 12/2011 - менеджер з питань регіонального розвитку, ТОВ "АГРОМАТ" - оптова та роздрібна торгівля будматеріалами.

Посадові обов'язки: організація і координація робочих питань між Виробництвом і Головним офісом, формування і запуск нових замовлень (брифів) від клієнтів, ведення переговорів, узгодження і вирішення питань з клієнтами і замовниками в ході виконання їхніх замовлень, проведення переговорів, узгодження і вирішення питань з клієнтами і замовниками в ході виконання їхніх замовлень, координація роботи ОПТ-команди, контроль і відстеження роботи менеджерів з продажу, формування та подання звітів про виконані роботи керівництву компанії і замовникам, ведення та вдосконалення документообігу компанії, робота з документацією в програмі 1С та ОКІАН, надання допомоги керівництву в різних питаннях.
 
Основні досягнення: оптимізація взаємин і роботи магазину з клієнтами і замовниками компанії; якісно організований виробничий процес по виконанню замовлень від замовників; розроблена система звітів і документів, на підставі яких можна побачити всі рухи на замовлення клієнта.

12/2010 - 02/2011 - провідний спеціаліст юридичного відділу Міністерства аграрної політики України.

Посадові обов'язки: ведення та вирішення юридичних питань компанії, повернення боргів у державну казну України, оформлення всієї необхідної документації для отримання кредитів для ФГ в розмірі від 100 - 250 тис. гривень під 0% річних, супровід і контроль за виконанням всіх умов у кредитних договорах, контроль за своєчасним погашенням отриманих кредитів.
 
Основні досягнення: поліпшення робочого процесу, налагоджена схема своєчасних відповідей сільгосп господарствам.
Робота у Фонді дала мені практичні навички з юридичного і фінансового супроводу бізнес - проектів. Знання земельних ресурсів. Знайомства з чиновниками в 25 областях України.


Знання мов

Вільно володію українською та російською мовами, англійська на рівні B1.

Особисті і ділові якості

- аналітичний склад розуму;
- вміння обґрунтовувати і захищати свою думку;
- відповідальність, комунікабельність, організованість, обов'язковість, пунктуальність, вимогливість до себе та інших;
- вміння виконувати роботу в жорстких часових рамках;
- прагнення до вдосконалення знань і практичних навичок у роботі, підвищенню інтелектуального рівня, творче мислення, працездатність;
- властиве відчуття такту;
- уміння знаходити вихід у складних ситуаціях.

 

Екологія
Ідея змін

Мета:

Вирішення глобальної екологічної проблеми з відходами;

Основна мета мого запатентованого способу полягає  у тому, що все сміття не спалюється, не закопується і не звозиться на сміттєзвалища, а переробляється у кінцевий продукт, який у результаті переробки виходить міцним, довговічним, екологічно чистим, стійким до кислот і екстремальних кліматичних умов.

З його допомогою можна буде утилізувати промислові і побутові відходи без додаткового сортування, що займають на сьогоднішній день 42 тис. га землі в Україні, і використовувати їх в подальшому.

Наприклад, в будівельній сфері: в укладанні доріг, будівництві дамб, мостів, підземних і наземних паркінгах, фундаменту тощо.

Цим способом розчистити полігони від усього сміття та жижі яка утворилася упродовж усіх років.

Для реалізації цього методу переробки та подальшої утилізації відходів не потрібно будівництво нових, дорогих сміттєпереробних заводів або якихось нових технологій.

Даний спосіб утилізації дасть можливість не тільки впоратися з масштабною проблемою сміття в Україні, але й в усьому світі. Адже з кожним роком все більше високо розвинених, і не тільки, країн відмовляються від використання або виробництва пластика.

У державах як Швейцарія де переробляють 80% сміття цей спосіб можна використовувати як допоміжний чи тимчасовий.

А у всьому світі цей спосіб екологічно чистої утилізації промислових та побутових відходів може з
легкістю замінити найвідоміші способи утилізації, як спалювання чи закопування на полігонах.


«Спосіб екологічно чистої утилізації промислових і побутових відходів» дозволить Україні зайняти провідне місце у світі з питання переробки пластику й утилізації всіх видів відходів, що свою чергу сприятливо позначиться на економіці і добробуті нашої країни. 

Сприяти розробці та здійсненню державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища в Україні тощо.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

 

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:35

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Курносов Святослава Игоревич

вт, 05/29/2018 - 18:11

Доброго дня, Олександр.
Рішення є!
Я з Вами зв'яжуся.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада