1

Кушнерюк Денис

Запорізька
Місто
Біографія

Освіта

2005-2009рр. - Запорізький гідроенергетичний коледж. Факультет гідротехнічного будівництва (ГТС).

2009-2012рр. - Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій. Факультет промислово-цивільного будівництва (ПГС).

Досвід роботи

2009-2010рр. - Запорізький домобудівний комбінат. Посада: монтажник ЖБК. 

2010-2012рр. - ПП СМО «Перспектива». Посада: монтажник ЖБК.

2012-2018рр. - СПКТБ «Запоріжгідросталь», відділ монтажу механічного устаткування. Посада: інженер-конструктор. 

2018рр. - ГІП ГПС «Гіпропромстрой», провідний інженер-конструктор.

ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: створення інженерно-технологічного центру «ProEngineer», що матиме технологічні можливості для придбання нових та вдосконалення існуючих навичок інженерів, конструкторів та інших професій технічного спрямування.

Ідея створення подібного центру тягне за собою реалізацію трьох основних цілей:

1. створення високорентабельного підприємства;
2. отримання прибутку;
3. задоволення потреб ринку споживачів.
Це буде підприємство із надання самоорганізаційних та освітніх послуг у галузі інженерії.

Так само, одна з задач даного інженерного центру — створення якогось інженерного співтовариства - клубу, в якому інженер зможе обмінятися досвідом, разом із колегами вирішити складні завдання, підвищити рівень власної кваліфікації.

Основним продуктом даного центру буде його технічна оснащеність інженерними програмними комплексами та можливість для клієнта вирішення своїх завдань.

рганізації різних лекцій, семінарів, вебінарів, тренінгів кваліфікованими спеціалістами лише збільшать клієнтську базу та дохідну частину цього центру.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:14

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:26

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь. Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада