1

Лазебник Оксана

Київська
Киев
Біографія

Із 2016 року по вересень 2017 р. входила до складу співзасновників Благодійного фонду «Стрічка Надії». Із 21 березня 2014р. є координатором біженців та переселенців, дітей загиблих героїв, дітей постраждалих у зоні АТО.

За час проведення антитерористичної операції із квітня 2014 року приймала та забезпечувала понад 100 тисяч осіб – переважно, це біженці та переселенці із Криму та Донбасу. 

Також була одним із координаторів Центру біженців та переселенців «Фролівська 9/11».

Із квітня 2015 року до теперішнього часу опікуюсь переселенцями у компактних поселеннях у кількості 583 особи. Із них дітей – понад 150 осіб, пенсіонерів – понад 120 осіб, інвалідів – понад 60 осіб,  малозабезпечених сімей. Опікуюсь дітьми загиблих героїв – понад 200 чоловік.

Із червня 2015 р. - по серпень 2016 р. – опікувалась Тетяною Чернобай, яка отримала тяжке поранення від військового ГРАДу у Вуглегірську. Залишивши всі справи, я вилетіла для супроводу та нагляду за Тетянкою до Мюнхенської клініки на ряд операцій для збереження її життя.

Із 21 лютого по 21 серпня 2016 р. знаходилась поруч із нею. Із моєю допомогою був проведений ряд перемовин із професорами клініки, які пішли на зустріч, відмовились від гонорарів (загальна сума яких складала 525 тис. євро) та зменшили вартість операції до 34 тис. євро та зробили 10 складних операцій, внаслідок яких вдалося зберегти життя та повністю відновити працездатність її ушкодженої ноги.

У грудні 2016р. організувала наймасштабніший концерт для переселенців та дітей загиблих Героїв АТО (загальна кількість дітей - 580).

У січні 2017 р. організувала проект «Потяг Дружби» у рамках акції «Схід та Захід – Разом» для дітей із «сірих» зон Луганської та Донецької областей (загальна кількість дітей – 550).

У березні 2017 р. організувала благодійний концерт для жінок, чиї чоловіки, сини та брати загинули у ході війни на Сході (загальна кількість жінок 300, задіяно 7 областей України).

Реалізувала проект із профорієнтації «Ким я хочу стати?» для найуспішніших учнів із зони АТО.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення національної премії «Тато року 2018». Проект для відзнаки Татусів, які заслуговують на найвищу повагу нашого суспільства.

Героями номінацій Національної премії «Тато року 2018» стануть чоловіки-батьки, які досягли вагомих успіхів у вихованні та розвитку дітей, чоловіки-активісти, які створюють та реалізують значущі проекти у сфері підтримки батьківства, залучаючи підлітків до інновацій, культури, спорту, волонтерської та іншої соціально-просвітницької діяльності. А також батьки, що виховують дітей війни без материнської опіки.

Переможців визначать у номінаціях: «Тато-сім’янин», «Тато-герой», «Тато-благодійник», «Тато-волонтер», «Тато-громадський діяч», «Тато-спортсмен», «Тато-рятівник», «Тато-ідейний натхненник», «Тато-винахідник», «Тато-вихователь»  

Номінації Національної премії «Тато року 2018»:

«Тато-сім’янин» — батько, який є прикладом у формування міцної родини, розвитку талантів і здібностей своїх дітей.

«Тато-герой» — чоловік, здійснив героїчний вчинок та є прикладом мужності, силу духу та взірцем для наслідування.

«Тато-громадський діяч» — чоловік, який бере активну участь у формуванні інфраструктури для розвитку дітей або дитячого дозвілля.

«Тато-спортсмен» — чоловік-активіст, який реалізує соціально значущі проекти у сфері фізичної культури та спорту, сприяючи підвищенню рівня фізичного і морального здоров’я дітей та молоді, пропагує здоровий спосіб життя.

«Тато-благодійник» — чоловік-активіст, який бере активну участь у благодійних проектах, що сприяють вихованню та розвитку дітей, дітей без батьківської опіки, дітей-сиріт.

«Тато-наставник» — батько, який підтримує та допомагає дітям досягати успіхів: немовля — він вчить робити перші кроки, підлітка —   бути самостійним.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:14

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:09

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада