Легуша Віктор

Легуша Віктор

Вік
57
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

 • Вища (09.82 р.- 06.86 р.) Київський торгівельно-економічний інститут. Спеціальність – бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в торгівлі.
 • 01.88 р.-11.88 р. Навчання на головного бухгалтера від Міністерства торгівлі України.
 • 09.89р.-01.90р. Навчання в Київській вищій школі менеджерів «Управлінська діяльність керівників верхньої ланки по направленню – економічні основи менеджмента, проблеми економічного управління, соціально-психологічні методи управління, маркетинг, зовнішньоекономічна діяльність».
 • 01.88р.-12.90р. Експериментальна система навчання, підготовка керівника Вищої керівної ланки Міністерства торгівлі України( теоретичне навчання по юридичному праву, економіці, управлінню з застосуванням знань  на практиці, займаючи відповідні посади), був в резерві управлінських кадрів вищої ланки міністерства торгівлі Української РСР.
 • 1992р.- Семінари – RPMG Treuhand Gruppe «Звітність, аудиторська перевірка і оцінка підприємств в соціально-риночній економіці», аудит, вексельний обіг та інші.
 • Семінари по аудиту, вексельному обігу, корпоративному праву.

Досвід роботи:

 • Керівник підприємства – більше 9-и років;
 • Заступник директора по фінансам і економіці – 4-и роки;
 • Головним бухгалтером – 10-ть років; Ревізор-аудитор – 1,5-а роки;
 • Головний спеціаліст Міністерства торгівлі України -1-н рік.
 • Кризовий менеджер з 1989р.(паралельно з основною роботою, на основі застосування адміністративно-управлінського менеджменту виводив підприємства з банкротства).
 • Провів більше 1000 інвентаризацій. Виявляв кражі, недостачі та сприяв їх поверненню.

Особисті якості. Аналітичний склад ума, високий рівень відповідальності, пунктуаль-ність, уміння працювати в команді і самостійно, емоційно врівноважений, постійна само вдосконаленість, вміння брати відповідальність на себе і самостійно приймати рішення, системний підхід до всіх питань, порядність, уміння і великий досвід находити вихід із стресових і непередбачуваних ситуацій. 

Посилання на повне резюме
 

Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Допомоги студентам, приватним підприємствам, малому середньому бізнесу - як працювати з кредитними коштами, та як працювати в системі ринкових відносин.

Економіка Україна знаходиться не в кращій формі. Україна стоїть на порозі ринкової економіки світу, але переступати через поріг боїться, бо там невідомість. Наші підприємства з самого початку незалежності, всі без винятку, працювали по корупційних схемах, порушуючи законодавство країни, ухилялись від сплати податків та «оптимізували їх», дурили державу, інвесторів, партнерів тощо, а тепер працювати чесно вони не вміють і бояться, та  не хочуть, навіть Кабмін створює міжнародні проекти, що приводять до безглуздя і банкротства великих підприємств. Багато людей боїться відкривати свою справу, бо не має грошей, або не вміють користуватись кредитними коштами, та не знають, як працювати за правилами ринкової економіки. Великі проблеми є  в роботі з банківським сектором економіки країни, особливо з боргами. Населення невеликих міст, сіл і керівники підприємств не вміють користуватись кредитними коштами та попадають в халепу по своїй волі, або їх підставляють не чесні на руку банківські працівники. 

Нинішнє керівництво країною не розуміє, чи не хоче розуміти, що підвищення цін, гонка за курсом долара, зміна законів( я при існуючих законах виводив підприємства з банкрутства), та не зрозумілі нововведення Кабміну, тільки нервують суспільство, та накаляють і так не просту ситуацію в країні. В результаті цього в країні велика проблема з зайнятістю населення.

Виходячи зі сказаного пропоную: 
Вам разом зі мною допомогти  населенню, студентам,  малому та середньому бізнесу України в роботі з кредитними коштами, та як працювати в ринковій економіці, шляхом проведення навчальних семінарів. 

Мною розроблені семінари: «Як брати кредити, щоб була можливість їх повернути?», «Робота підприємств в ринкових умовах» підготовлений мною на основі свого практичного досвіду та спостереження за роботою з кредитними коштами населення та  роботі підприємств. Таких семінарів не має ніде.

Ці семінари я буду проводити сам. Владі, або її представникам на містах, необхідно зібрати аудиторію.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:56

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада