1

Ленець Павло

Вік
29
Одеська
Одеса
Біографія

У 2011 році закінчив Київський університет ринкових відносин за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Зараз — головний виконавчий директор у Arrible.

Посилання на повну версію резюме кандидата.

ІТ
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: формуючи імідж держави та розповідаючи нашу історію, ми маємо використовувати усі доступні канали коммунікації.

Мета проекту - популяризація сучасної України, її культури та бажаного місця у світі через створення тематичної відео гри.

Про проект

Враховуючи мій досвід у розробці ігор, моя пропозиція щодо популярної тематики - це протистояння украінських та россійських секретних спец служб на территоріїї України у 2014-2019 роках.

За жанром це має буди пригодницька гра-бойовик, де гравець відіграє роль українського секретного агента, чиїм завданням є знешкодження россійської агентурної мережі і зірвання плану дестабілізації Україні.

Гра має бути виконана у найвищій якості, як ААА проект, та розрахована на максимально широку аудиторію - користувачів ПК та Консолей.

Важливою частиною проекту є те, що це має буди конкурентний комерційний продукт, який ставить за мету не тільки розповісти світу історію укріїнської гібридної війни, але і повернути витрачені інвестиції.

+

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:55

Все это функции СБУ.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:00

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:33

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада