1

Ленець Павло

Вік
29
Одеська
Одеса
Біографія

У 2011 році закінчив Київський університет ринкових відносин за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Зараз — головний виконавчий директор у Arrible.

Посилання на повну версію резюме кандидата.

ІТ
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: формуючи імідж держави та розповідаючи нашу історію, ми маємо використовувати усі доступні канали коммунікації.

Мета проекту - популяризація сучасної України, її культури та бажаного місця у світі через створення тематичної відео гри.

Про проект

Враховуючи мій досвід у розробці ігор, моя пропозиція щодо популярної тематики - це протистояння украінських та россійських секретних спец служб на территоріїї України у 2014-2019 роках.

За жанром це має буди пригодницька гра-бойовик, де гравець відіграє роль українського секретного агента, чиїм завданням є знешкодження россійської агентурної мережі і зірвання плану дестабілізації Україні.

Гра має бути виконана у найвищій якості, як ААА проект, та розрахована на максимально широку аудиторію - користувачів ПК та Консолей.

Важливою частиною проекту є те, що це має буди конкурентний комерційний продукт, який ставить за мету не тільки розповісти світу історію укріїнської гібридної війни, але і повернути витрачені інвестиції.

+

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:55

Все это функции СБУ.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:00

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:33

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада