Лепеха Ірина

Лепеха Ірина

Вік
25
Рівненська
Рівне
Біографія

Освіта

  • Навчалась у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю “оподаткування”, здобула  кваліфікацію “економіст з податків і зборів”.

Досвід роботи

  • 2015 — працювала на посаді старшого державного ревізора-інспектора відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків та ЄСВ управління доходів і зборів з фізичних осіб Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного укрправління ДФС у Луганській області

У 2016 році я стала мамою. 

Саме тоді на власному досвіді я відчула, з якими труднощами стикаються українські жінки під час вагітності, пологів та у післяпологовий період. Велика кількість непотрібних аналізів та досліджень, які призначають вагітній жінці деякі лікарі, за міжнародними протоколами яких давно вже немає.

Я дізналась про часті випадки неналежного ставлення та поводження медперсоналу до породіллі в пологовому будинку, акушерську агресію, непотрібні втручання в природній процес народження дитини.  Українські жінки мають низький рівень знань про вагітність, пологи, їх права в пологовому будинку, грудне вигодовування.

Так само реклама замінників грудного молока заполонила телебачення та навколишній простір. Це збиває молодих мам з правильного природного шляху грудного вигодовування. 

На щастя, в свій час я познайомилась з людиною — спеціалістом, яка надала мені всю перевірену та необхідну мені інформацію для того, щоб мої пологи були легкими, грудне вигодовування успішним, а догляд за немовлям — безпечним та приємним.

Ця тема стала мені небайдужою та надихнула до дій. Я хочу, щоб жінки знали свою фізіологію, свої можливості та сили, які дала їм природа, а також свої права і вміли їх відстоювати. Адже це дуже важливо для нашого здорового майбутнього — наших дітей.
 

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Створення Центру підтримки майбутніх батьків, матерів, які годують дітей та молодих сімей. 

Діяльність Центру передбачає

1.    Курси підготовки до пологів молодих батьків;

  • Надання інформації щодо фізіології та психології пологів, ознайомлення з дійсними протоколами ведення пологів, інформування жінки щодо її прав. Це все допоможе полегшити процес пологів, запобігти пологовим травмам, а також знизити рівень непотрібних втручань - акушерського насилля, який, нажаль, є дуже високим в Україні. Таким чином ми підвищимо вцілому показник здоров'я нації, знизимо страхи перед пологами і тим самим збільшимо народжуваність в країні.

2.    Доульський супровід у пологах;

  • Доула — це сертифікований спеціаліст, жінка, яка знаходиться поряд з породіллею в пологах. Вона надає психологічну підтримку, допомагає немедикаментозними методами полегшити біль, обрати зручнішу позу. А також доула інформує майбутню маму про суть та необхідність тих чи інших маніпуляцій, які їй можуть запропонувати у пологовому залі. Дослідження показали, що супровід доули значно зменшують показники пологових травм та непотрібного втручання під час народження дитини.

3.    Консультації з грудного вигодовування (далі “ГВ”);

  • Підтримка молодих мам на етапі становлення лактації (з пологового будинку), інформування щодо механізму налагодження грудного вигодовування, підготовка до ГВ. Часто молоді мами потребують допомоги спеціаліста в проблемних ситуаціях (лактостази, лактаційні кризи, відмова малюка від груді, сумісність ліків і ГВ, завершення грудного вигодовування). 

4.    Організація різноманітних зустрічей  для мам з дітьми;

  • Це перш за все соціалізація молодих батьків. Суспільство не завжди привітно сприймає маму з маленькою дитиною в громадських місцях (дитина плаче, годування груддю, гігієна малюка). Наш Центр — це те місце, де жінки з малими дітками зможуть зустрітися з людьми зі схожими інтересами та поспілкуватися, зручно розміститися, годувати груддю та не відчувати на собі недоброзичливих поглядів зі сторони.

Так само це можуть бути заходи із залученням спеціалістів різних сфер: психологів, остеопатів, дитячих масажистів, інструкторів з грудничкового плавання, з йоги; кулінарні майстер-класи, заняття англійською, фітнес “мама+малюк” тощо.

Для реалізації даної мети необхідно

  • Придбання/оренда приміщення;

  • Придбання оргтехніки;

  • Залучення спеціалістів (інструкторів з підготовки до пологів, доул, консультантів з грудного вигодовування, юристів);

  • Якісна реклама задля популяризації послуг Центру.

Центр підтримки майбутніх батьків, годуючих матерів та молодих сімей  надаватиме якісну, корисну та науково-доведену інформацію про важливий період “вагітність-пологи-материнство”. Адже діти — це майбутнє країни. Тож зробимо його здоровим та сильним.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:41

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада