1

Лейвіков Сергій

Вік
32
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Інститут математики, економіки та механіки, факультет економічної теорії, магістр з економічної теорії, аспірант-викладач кафедри економічної теорії.

Досвід роботи

- ТОВ “Південна теплова компанія”, директор, з 2016 р.

- Одеська обласна державна адміністрація, комунальне підприємство «Одеська обласна енергозберігаюча компанія», директор, 2010 - 2016 рр.

- всеукраїнська мережа періодичних видань «А5», головний редактор, керівник, 2006-2010 рр.

- журналіст ЗМІ, 2005-2006 рр.

Читайте повне резюме лідера.

Державне управління
Екологія
Ідея змін

Моя програмна мета — ресурсоефективність нашої країни. В моєму розумінні — це зберегти природні багатства та все, що збудоване та сформоване до нас, розумно будувати нове, надавати якісні умови для ключового ресурсу країни — наших громадян. Над цим й цікаво працювати!

Перший напрямок — об'єднуватись в ОТГ.

Я важаю об'єднані громади чи не найбільшим досягненням нашої крани останніх років. Ми не можемо й далі робити вигляд, що немає суттєвого переміщення українців у межах країни. Ми там, де є робота та перспектива для наших дітей. Направляти ресурси необхідно не на розвиток територій, де міцний мажоритарник, а туди, де Україна буде розвиватись у 21 сторіччі. Це не швидкий процесс. ОТГ будуть об'єднуватись та розпадатись, хвалитись результатами та жалітись на відсутність коштів до тих пір поки не сформуються гармонійними та життєздатними.       

Другий напрямок — це енергоефективність.

Крок не тільки заощадження та розумного використання ресурсів, але й зміни менталітету, поглядів. Необхідна енергоефективність майже всього: ЖКГ міст та сел, соціальної сфери, домашніх господарств, всіх галузей економіки, та головне — нашої поведінки та звичок. Енергоефективність — це порядок, розумна експлуатація, інновації.

Профільне агенство та Кабінет Міністрів за останні 4 роки зрушили з місця енергоефективність по всім напрямкам. Це потужний початок великого шляху, який надасть суттєві стимули для розвитку економіки та суспільства. Рухати можна тількі від часткового до загального - “теплі кредити” для ОСББ, відновлювальні джерела енергії, енергомендженмент, еско-контракти у бюджетній сфері, енергоефективні “фінансові продукти” для підприємств — діючі сьогодні інструменти, що в цілому підвищують рівень енергоефективності країни.

Ці два напрямки розвитку для мене є дорожньою картою розвитку країни. Соціальні проекти, якими я займаюсь, - мій малий внесок у підвищення ресурсоефективності України.

Перший проект — це електронний енергомоніторинг соціальної сфери.

Я є спів-ініціатором проекту e-monitoring.info. На прикладі Одеської області ми сформували базу данних всіх закладів бюджетної сфери: шкіл, дитячих садочков, закладів охорони здоров'я, культури та інших. Це дає можливість побачити ефективність енергоспоживання закладів та визначити пріоритетні дії. Шляхом поступового встановлення сучасних засобів обліку та дистанційного зчитування данних ми зменшимо людський фактор. У 2018 році плануємо зробити цей енергетичний моніторинг всеукраїнським! Це важливий крок для усвідомлення рівня споживання енергоресурів бюджетною сферою та оперативних дій щодо підвищення енергоефективності.

Мій другий проект — запроваджена разом з партнерами Програма сприяння підвищенню енергогефективності об'єднаних територіальних громад України, що складається з дуже простої формули - семінари з найкращими експертами з енергоефективності у ОТГ та допомога у впровадженні всіх можливостей, що закумульовані організаторами нашої програми (розробка локальних програм енергоефективності, залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги, кредитних коштів та інвесторів, обмін досвідом та успішними проектами). У 2018 р. проведені вже 2 семінари у Теребовлянській та Немировській об'єднанних територіальних громад, є ресурси для проведення ще 8 семінарів, а потенціал нашой команди — на всі 20!

 

 

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 22:19

Ни слова про космос. Нет плана действий. Этот человек не экономист.

Євгеній Роменович Сова

сб, 05/12/2018 - 23:29

Яким саме чином віддати голос?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:49

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:11

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Слюбик Андрій Володимирович

нд, 05/27/2018 - 12:15

Теж дуже хороша програма, яка може стати частиною чогось більшого. Я підтримую Вашу програму та ідею.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада