Фото Літвінова

Літвінова Оксана

Вік
45
Хмельницька
Хмельницький
Біографія

У 1988 році завершила навчання за спеціальністю "Бухгалтер".
Нині є директором ТОВ "Укрмінералресурс".

Екологія
Економіка
Державне управління
Ідея змін

1. Побудувати фабрику по глибокій переробці гарбуза та показати спосіб високотехнологічного розвитку України та змінити структуру економіки і перевести на біоекономіку.
2. Показати спосіб, як збільшити надходження в бюджет та збільшити приріст ВВП на 8-15% щорічно .
3. Показати спосіб, як створити масштабне перетворення в аграрному секторі через розбудову АгроБіоЕкономічних , БіоТехнологічних та інших комплексів  та розвинути спосіб життя, освіти, послуг на селі.
4. Показати спосіб, як вивести за 10-15 років Україну в одну із передових країн світу по доходу, ВВП, освіти, охорони здоров’я.
5. Показати спосіб, як запустити та переорієнтувати машинобудування, виробництво аграрної техніки для комплексної переробки аграрної продукції.
6. Показати спосіб, як забезпечити власні потреби та зайняти передові позиції на світовому ринку біоенергоресурсів. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:22

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 16:47

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада