Лошаков Микита

Лошаков Микита

Вік
31
Дніпропетровська
Песчанка
Біографія

Народився в м. Керч АР Крим.

У 1993 році пішов у перший клас середньої школи №24 м. Керч.

2003-2009 рр. — Харківський національний університет внутрішніх справ. І отримав повну вищу за фахом "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.

З 2005 по 2017 рр. вів трудову діяльність як в банківській сфері, так і в сфері суднобудування і правоохоронній діяльності.

З 2014 р. — переселенець з тимчасово окупованого Криму.

З 2015 р по 2017 р. перебував на контракті в ЗСУ.

Учасник АТО на сході України.

Екологія
Ідея змін

Вивезення та утилізація ТПВ. Відбір і продаж вторсировини. Переробка твердих побутових відходів в електроенергію з подальшим продажем за Зеленим тарифом.

На сміттєпереробному заводі буде вперше застосовано високорентабельне обладнання з вироблення електроенергії, що дозволяє в рази збільшити ефективність виробництва і рентабельність.

Я пропоную переобладнання існуючих ТЕЦ в усіх містах і районах України для переробки сміття і ТПВ в енергію. Тобто використовувати тверді побутові відходи для отримання енергії та гарячого водопостачання і опалення на ТЕЦ, що звільнить нашу країну і кожного громадянина від тарифів, які нав'язані нам покупкою палива або видобутком його!

Накопичених в нашій країні відходів вистачить для забезпечення громадян нашої країни енергетикою і теплом, не тільки безкоштовно, а навіть з плюсом до держбюджету, що може в подальшому фінансуватися ОСББ та іншими комунальними підприємствами для зменшення енергоспоживання і оптимізації енергонезалежності не тільки їх, а й усієї країни.

Переобладнання ТЕЦ на використання ТПВ позбавить Україну від кричущої проблеми із звалищами, які накопичуються сміттям в усіх селищах, районах, містах, мегаполісах. Оскільки ТПВ стануть не проблемою, а вирішенням проблеми.

Основне завдання полягає в подоланні корупції, а також норм законодавства і протистоянні цьому прогресу від власників ТЕЦ.

Переобладнання призведе до здешевлення тарифів на комунальні, а також, до енергетично незалежної політики і екологічної безпеки.

Реалізація даного проекту дає нам:
1. Енергетичну незалежність
2. Чисту екологію
3. Позбавлення від звалищ
4. Здешевлення тарифів
5. Можливість фінансування альтернативних (нетрадиційних) джерел енергії

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:17

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:51

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада