99999999999999

Лубкін Дмитро

Вік
53
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1992 р. - Київська філія Одеського електротехнічного інституту зв'язку. Спеціальність: багатоканальний електрозв'язок.

Досвід роботи

Із травня 2016р. - голова ГО «Мій Голос», координатор проекту "Онлайн-платформа громадських ініціатив MiyGolos.org.ua".

Автор та ведучий онлайн-курсу на платформі ВУМ «Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії» та тренінгів на тему «Використання інструментів E-dem у діяльності громадських організацій», «Використання інструментів Е-dem у боротьбі з корупцією» та ін.

Експерт із питань електронної та цифрової демократії.

Квітень 2014 - квітень 2016 - громадянська платформа "Нова Країна", координатор інформаційних програм, керівник PR-служби.

Із січня 2011 - приватний підприємець, керівник інтернет-проектів, фахівець із SEO та SMM-технологій.

Реалізація власних інтернет-проектів (stranniktravelmagazine.com), а також повний комплекс робіт зі створення, дизайну, наповнення контентом, організації роботи копірайтерів, SEO-оптимізації та просування інтернет-ресурсів. Крім того, за цей час виконано кілька десятків проектів за окремими напрямами.

Липень 1992  - січень 2011 - видавець, головний редактор, директор рекламного та інтернет-маркетингового агентства.

Видання першого в Україні безкоштовного журналу розваг "Відпочивай", журналу подорожей "Странник", безкоштовної газети "Телеграф". Керівництво РА "Сім Ю Сім".

Організація і керування рекламним агентством "7х7", ТВ студії "7х7", школи рекламних агентів "7х7", видавництва "7х7", яке видавало газети "Комсомольська Правда - Київ", "Аргументи і Факти - Київ".

Член Національної спілки журналістів України.

 

ІТ
Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: залучити до використання інструментів електронної демократії 25 000 000 українських користувачів Інтернету.

Це надасть можливість:

- долучитись до керування країною широкому загалу громадян;

- спростити виконання важливих для суспільства громадських проектів та ініціатив;

- відкрити шляхи до влади новим лідерам та сформувати нову еліту;

- спростити впровадження законів про електронні вибори та референдуми;

- здійснити перехід від представницької до делегативної демократії через впровадження демократії участі та використання елементів прямої демократії;

- сформувати нові горизонтальні зв’язки та нові принципи взаємодії між громадянами України;

- змінити культуру споживання інформації із пасивно-телевізійної до активно-мережевої.

Шляхи реалізації

  • Розробка та впровадження просвітницької інформаційної кампанії щодо інструментів E-dem як інструментів е-участі.
  • Проведення тренінгів, семінарів та практикумів із використання інструментів E-dem за участі представників громадських організацій, що є учасниками коаліції із впровадження E-dem в Україні та Конгресу з розвитку електронної демократії у 100 містах України.
  • Створення центрів E-dem по всієї країні для надання допомоги  бажаючим використовувати інструменти E-dem, які будуть надавати експертну підтримку для авторів петицій на етапі формулювання й адвокації, фасилітувати діалог авторів і представників влади, здійснювати моніторинг розгляду і контроль виконання е-петицій, бюджетів участі, електронних громадських обговорень та ін.
  • Лобіювання у ВРУ, КМУ, ОМС законів, рішень та постанов, що були підтримані голосами громадян України на сайтах петицій.

Посилання на програмну мету кандидата. 

Нестеренко Юрій Михайлович

чт, 05/10/2018 - 13:25

більше би таких людей у владі, давно був би порядок

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:27

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Снегульський Олексій Генадійович

ср, 05/16/2018 - 04:50

Давно, ще з майдана 14 того року, цікавлюсь можливістю реалізації проекту єлектронної влади в Україні. Створення електронного керівництва країною планувалося в програмі кандидата в президенти Дмитра Яроша, за якого я тоді, в 14 тому, голосував... Підтримую, і буду максимально сприяти цього проекту, на скільки буде моїх можливостей...

Лубкін Дмитро Валентинович

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 12:10

Дякую вам! Тема електронної демократії ширша та не обмежується тільки е-урядуванням. Новітні інструменти надають можливість долучатись до керування та реформування країни дуже широкому колу громадян.

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:04

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада