Лубківський Ігор

Лубківський Ігор

Вік
50
Тернопільська
Тернопіль
Біографія

Освіта

  • Інженер-радіофізик, закінчив ЛНУ ім. Ів.Франка в 1992-му році;

  • Під час навчання (1986-1989 рр.) проходив військову службу на бойовому кораблі Чорноморського флоту тоді ще ВМФ СРСР у м. Севастополі;

  • Інститут підвищення кваліфікації при ЛНУ ім. Ів. Франка за спеціальністю «Психолог. Викладач»;

  • Навчався в Трускавецькій школі психотерапії (проект УСП – Української Спілки психотерапевтів) за напрямком «груповий психоаналіз». З 2015 року і дотепер – навчаюся за напрямком «психодрама-тренер» (Київська Асоціація психодрами).

З вересня 1992-го року – інженер ВАТ «Тернопільобленерго», паралельно з цим з 1999 до 2004 року займався бізнесом (системи опалення), модерував політичні сайти (2006-2008рр. – персональний форум Юлії Тимошенко).

Писав статті найрізноманітнішої тематики – від політичного устрою держави, до проблем економіки, які публікувалися на «Українській правді», Інтернет-газеті «День», сайті «Обозрєватєль», «Економічній правді» та інших, менш відомих, ресурсах.

Член Української Спілки Психотерапевтів (УСП) та Української Спілки Супервізії та Коучингу (УССК). З 9 березня 2016 року – співзасновник і Голова громадської організації «Асоціація психологів України «Разом заради майбутнього», м. Тернопіль, яка взяла на себе значний обсяг роботи з надання психологічної волонтерської допомоги колишнім воїнам АТО та членам їхніх сімей, та родинам загиблих воїнів.

Проект «Зустрічі родин загиблих воїнів», що реалізовувався спільно з ГО «Центр психологічної допомоги «Кора» та тернопільським осередком УСП вийшов у фінал Першого всеукраїнського конкурсу соціальних проектів «Social Project Awards».

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Опрацювати колективну травму, особливу періоду більшовизації. Зокрема страх бути успішним, страх бути українцем. Українцем бути страшно, бо вони вмирають. Треба бути бідним і таким, як всі, але завжди потай мати ще щось для себе. Але травма – це заодно й ресурс.  Ми сильні, бо вижили. А тому можемо стати й успішними.

Цілі

  • Створити ідеологію розвитку України, яка була би включена в ідеологію розвитку всього світу;

  • Опрацювати наш минулий історичний досвід так, щоб знайти в ньому ресурс для нового розвитку (травма як ресурс для росту, посттравматичний ріст);

  • Сформулювати стратегічні завдання розвитку країни (план її розвитку на найближчі роки), по пунктах;

  • Добитися прийняття суспільством стратегії розвитку країни, як дорожньої карти для наступних поколінь політиків.

Завдання

  • Провести панельні дискусії на тему травми за участю професійних психотерапевтів (травматерапевтів), філологів, політологів, журналістів, представників місцевої влади;

  • Публікація найкращих тез дискусії, висвітлення її в ЗМІ;

  • Порівняльний аналіз тих тем, які випливають в різних регіонах країни;

  • Опрацювання тих тем (проблем в розвитку держави), які виникли під час проведення дискусії, в малих групах – та пошук шляхів їх вирішення;

  • Соціодрама для великих груп – проживання і переживання нашого досвіду в великій групі;

  • Арт-терапевтичні методики, круглі столи за участю митців – колективна травма переживається тоді, коли створюється героїчний епос (замість тих тужливих пісень, які маємо зараз);

  • Написати сценарій казки, міфу, тощо. Можливо – зробити якийсь всеукраїнський конкурс на краще написання героїчного міфу, що відображав би історію України в 20 ст. Обов’язково – з захопливим сюжетом, на зразок казки про Кирила Кожум’яку.

Місце проведення 

Варто провести дослідження в різних регіонах України – в центрі, на сході і заході.  Наприклад у Тернополі, Дніпрі чи Харкові і ще десь в центрі, наприклад в Києві чи Полтаві.

Часові рамки

Чим швидше, тим краще, але було б добре закінчити до наступних виборів 2019 року. Щоб отримати якісь інструменти для того, щоб краще орієнтувався в своєму виборі. Хоча ця робота може й не мати конкретної дати закінчення.

Шляхи реалізації

  1. Залучення психологічних асоціацій і волонтерів;

  2. Залучення місцевої влади (політичні дискусії, приміщення, тощо);

  3. Пошук коштів (можливо навіть грантових);

  4. Проведення семінарів і дискусій, публікація матеріалів.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Лубківський Ігор Йосипович

пт, 05/18/2018 - 11:22

Добре, я гляну на цю групу. Просто в мене на основному місці роботи Фейсбук заблокували, :) то я тепер там рідко з"являюся. Подивлюся на вихідних.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада