11

Луценко Олександр

Вік
36
Київська
Іванків
Біографія

У  1998 році на відмінно закінчив середню школу.

За своє життя працював станочником, помічником адвоката, завідуючим комори, вантажником, майстром із ремонту телевізорів, електромонтером, водієм навантажувача, оператором, комірником, завідуючим виробництва.

Практично всюди відстоював права звичайних робітників.

На даний час надаю консультації із ремонту певної техніки у приватному порядку (самозайнятий).

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета:

1. Створення реальних, а не для галочки, організацій самоуправління на районному рівні, які налагодять діалог із місцевою владою та будуть контролювати її  (варіанти: “Влада - це народ”, ”Україна - це ми”).

Ми повинні вирішувати, на які цілі і скільки грошей буде витрачено із місцевого бюджету. Контролювати виділення допомоги ( щоб не було так: своїй людині із грипом - 10 тисяч допомоги, а звичайній людині з інсультом – рівно нуль), впливати на роботодавців тощо.

Об’єднавшись і створивши такі організації по всій країні, ми зможемо висловлювати свою думку, а, врешті, і впливати на кожен закон, який приймають владні органи (із залученням ЗМІ і міжнародних організацій). Створити “мережу” спілкування ( сайти і т.д.). Об’єднавшись, ми зможемо протистояти свавіллю правоохоронних органів, судів, органів місцевої виконавчої влади. 

2. Обов’язкова допомога майбутнім підприємцям. Налагодити діалог із банками щодо надання кредитів для стартапів. Людина з ідеальною бізнес-ідеєю і без грошей нічого не варта. Найчастіша ситуація – вкрадена ідея. Це нові робочі місця, це шлях до матеріальної стабільності і незалежності.

Що не дуже вигідно владі. Діалог з іншими районами і областями дасть можливість співпрацювати місцевому бізнесу та якістю і кількістю виходити на іноземні ринки з можливим залученням української діаспори.

Засоби

Потужна інформаційна підтримка центральних телеканалів. Наша з Вами участь та бажання змінювати. Тільки від нас все залежить. Люди не довіряють тим, хто обіцяє вирішити всі проблеми.

Я цього не обіцяю, все почнеться зі здобуття довіри населення, крок за кроком. Але далі все буде залежати від нас усіх. Тоді ми зможемо побудувати таку країну, яку ми хочемо.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:05

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:28

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Луценко Олександр Сергійович

пн, 05/21/2018 - 11:03

Всім дякую за голоси, це не повна моя програмна мета.

Луценко Олександр Сергійович

сб, 05/26/2018 - 23:31

Я, Луценко Олександр Сергійович, житель Іванкова та учасник телевізійного проекту “НОВІ ЛІДЕРИ”. Це НЕ вибори до органів влади і я НЕ стану ланкою влади за результатами цього проекту. Людина формує свою ідею направлену на покращення життя села, селища, району, країни на сайті проекту. А потім( у разі проходження у наступний етап проекту) реалізує її СВОЇМИ СИЛАМИ протягом 3 місяців. Я не збираюсь у депутати і ті хто мене знають підтвердять це. Якби навіть дуже захотів, не маю для цього грошей та зв’язків. Свою участь у проекті розглядаю як МОЖЛИВІСТЬ ВИРІШЕННЯ НАШИХ ПРОБЛЕМ, побачити наші проблеми та нашу владу через призму телекамер ( можливо у нас все добре, я буду тільки за).
Створити на районному рівні майданчик на базі якого буде відбуватись все нове й потрібне, ДЕ ВИ БУДЕТЕ ЗАДАВАТИ НАПРЯМОК ДІЙ, знаходити однодумців та реалізовуватись у любих сферах, вирішувати свої питання.
Одним з напрямків дій буде розвиток самоуправління у співпраці з владою, що дасть напрямок роботи нашій владі. Досить чекати що прийде добрий дядько і вирішить наші проблеми. Окрім нас цього ніхто не зробить. Люди ведуть себе з нами так, як ми дозволяємо. Для цього використати всі можливі законні шляхи( громадське обговорення, ініціатива і так далі). Сприятиму обізнаності громади ( часто ми не цікавимся тому що впевнені, що від нашої думки нічого не зміниться; часто не повністю розуміємо юридичні терміни; часто, після 12 годин на роботі та 3 годин у автобусі, у нас немає сил та часу цікавитись). Для цього використати активних людей серед нас, на почерговій основі, постійній (за бажанням), оплачуваній( для активного пенсіонера не велика винагорода буде пристойним додатком до пенсії. Хтось скаже – ці не великі гроші можна потратити на щось краще. Я думаю краще потратити трохи на винагороду такій людині ніж велика вкрадена сума) . Варіантів багато і ми разом оберемо найкращий для нас. Якщо цього буде замало – звернення до правоохоронних органів найвищого рівня. Ще мало – звернення до міжнародних органів рішення яких є обов’язковим у всьому цивілізованому світі. І так далі. Варіантів багато. На нашому прикладі показати всій Україні ,ЩО САМОУПРАВЛІННЯ- ЦЕ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ. І його робота на належному рівні дає можливість показувати місцевій та центральній владі наші проблеми, вказувати на напрямок дій, впливати на її рішення та контролювати їх.
Допомогти нашим місцевим стартапам та існуючим підприємцям знайти фінансування. Через співпрацю з владою, фінансовими установами, міжнародними фондами , українською діаспорою. Через діалог між громадами та за можливої участі діаспори , допомогти підприємцям якісно та кількісно виходити на міжнародні ринки.
Підтримайте мене на сайті проекту своїм голосом. Голосування безкоштовне. Дозволено всім кому є 18 років. Потрібен телефон та інтернет. Вашої фамілії ніхто не побачить( голосування закрите). Не лінуйтесь. Пройдіть реєстрацію та віддайте свій голос за мене. Не розумієте як це зробити, зверніться до дочки, сина , знайомого, які більш обізнані у цьому.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада