Луканюк

Луканюк Григорій

Вік
55
Івано-Франківська
смт. Богородчани
Біографія

Закінчив навчання у Надвірнянській школі у 18 років.

Здобув професію фотографа в Івано-Франківському ПТУ №16, яке закінчив з відзнакою.

Із 1981 по 1983 рік пройшов строкову службу у збройних силах СРСР. 

Після армії працював фотографом облфотокомбінату у м. Івано-Франківську.

У 1987 р. закінчив із відзнакою КШФМ за спеціальністю фотохудожник-портретист.  

Із 1989 р. є засновником малого приватного підприємства ПП «КоЛУ».

Із 1988 р. цікавлюся діяльністю центрів психологічної допомоги за кордоном та розпочав волонтерську роботу серед населення Прикарпаття з метою підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Наша робота передбачала матеріальну допомогу та залучення психологів до надання психологічної допомоги таким сім'ям.

У житті завжди займаю проактивну позицію, творчий, ініціативний.

Уся моя 30-річна громадська діяльність пов'язана з психологією, хоча офіційної освіти психолога не маю.

Став слухачем декількох курсів у напрямку позитивної психології. 

Медицина
Соціальний захист
Ідея змін

«Щаслива сім’я - міцна країна»

Опис проекту та основні напрямки:

Участь у бойових діях, обстріли, людські жертви, смерть побратима  чи перебування у полоні неминуче позначаються на психологічному стані тих, хто побував в зоні АТО та брав участь у воєнних діях.

На наше переконання, таким громадянам необхідно вчитися долати негативні стани. Воїни, які повертаються із зони АТО, переживають важкі душевні травми, далеко не завжди можуть впоратися із поствоєнним синдромом. Це призводить до руйнування та розпаду сімей. Тому необхідно у державі створювати центри для надання комплексної психологічної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Тому вважаємо за необхідне якнайшвидше ввести в експлуатацію Центр «Щаслива сім’я».   

У Центрі  працюватимуть  психологи, психотерапевти, лікарі-реабілітологи, соціальні працівники, юристи, які надаватимуть комплексну допомогу за методикою, що розроблена світовими фахівцями у галузі військової психології.

У Центрі передбачаються наступні види релаксаційних заходів: терапія за участю собак, іпотерапія, апітерапія, масаж, сауна, лікування у соляній печері рибна ловля, трудотерапія, екстримтерапія, гончарство, танцювально-рухова терапія, заняття на тренажерах, фототерапія. 

Перевагою Центру  є перш за все місце його розташування, що сприятиме поліпшенню психоемоційного стану людини. Тут кожен матиме можливість використовуючи цілющу силу природи, отримати весь спектр психологічних послуг.  

Напрямки проекту:
•    консультування;
•    скрінінг;
•    діагностика;  
•    стабілізація;
•    соціально-психологічна реабілітація та психотерапія.

Виконання проекту забезпечить:
•    Відновлення фізичної, емоційно-вольової стійкості, повернення до професійної діяльності, закріплення позитивної установки на подальше мирне життя, проведення профілактичних заходів із метою попередження рецидивів психічних розладів, збереження і зміцнення психологічного здоров’я учасників АТО. 
•    Стабілізація психологічного стану учасників АТО, мінімізація асоціальних проявів у життєдіяльності громади, передусім попередження насильства в сім’ях, підсилення ролі сімейних цінностей у суспільстві, підвищення рівня поінформованості учасників АТО, членів їх сімей та населення вцілому з питань соціальної підтримки та комплексної психологічної допомоги учасникам АТО, їх родинам

Посилання на повну програмну мету кандидата.


 

Охріменко Олександра Антонівна

чт, 05/10/2018 - 15:50

Підтримую! а про інших не учасників АТО душевно хворих людей держава не дбала і не дбає...((( хіба вони не потребують допомоги? Може це стосується в загальному мед реформи?

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:32

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада